• Informacje na temat:

  robert janson żona

Artykuły na temat: robert janson żona
 • Robert Janson nadal nie pozbierał się po wypadku

  Robert Janson (50 l.) przyznaje, że gdyby tylko mógł zmienić coś w swoim życiu, cofnąłby czas...

 • Pojawi się u papieża

  Robert Janson, lider grupy Varius Manx, został zaproszony na uroczystą premierę filmu "Świadectwo" o Janie Pawle II. Pokaz odbędzie się w Watykanie 16 października, w dniu wyboru Karola Wojtyły na papieski tron.

 • Robert Janson: Gdy dotarło do niego, co się stało, jego życie stało się ruiną

  ...okazała się jego przeznaczeniem. - A od przeznaczenia się nie ucieknie - mówi Robert Janson (51 l.), twórca zespołu Varius Manx. Nie uniknął też wypadku samochodowego, choć jakiś głos mówił mu, by tego(...) a łóżko Roberta - wspomina żona. To było czekanie na cud. I stał się podwójny. Muzyk nie tylko przeżył, ale i wrócił do pełnej sprawności. Kiedy mógł już czytać, przyjaciel rodziny przywiózł mu do...

 • Varius Manx: Wokalistka przeniesiona

  Monika Kuszyńska, wokalistka grupy Varius Manx, poszkodowana w wypadku samochodowym koło Milicza, została przetransportowana do jednego ze szpitali w centralnej Polsce. Ranny w tym samym wypadku lider zespołu Robert Janson wciąż przebywa we wrocławskim szpitalu wojskowym. Oboje doznali urazów kręgosłupa, a ich stan jest nadal poważny.

 • Robert Janson winny wypadku!

  Biegli orzekli: to Robert Janson spowodował wypadek, w którym wokalistka jego zespołu została sparaliżowana! Ponieważ muzyk ostatnio zdecydował poddać się karze dobrowolnie, być może nie dojdzie do procesu.

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.

 • Żona Jansona opowiedziała o tragedii

  ..."Mój świat nagle rozsypał się na kawałki. Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że to, co zbudowałam, może w ułamkach sekund rozbić się jak gliniane naczynie" - wspomina Beata Janson, opowiadając o wypadku samochodowym członków zespołu Varius Manx.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Janson pomaga Kuszyńskiej?

  Od jakiegoś czasu w kolorowej prasie pojawiają się artykuły o nieczułym Robercie Jansonie (42 l.), którego nie obchodzi los wokalistki Varius Manx Moniki Kuszyńskiej (27 l.), sparaliżowanej po wypadku samochodowym.

 • Radek płaszczy się przed Dodą

  ...zdjęciach widać, że łysienie Radka wkroczyło w niepokojące stadium. Proponujemy rozejrzeć się za kolekcją czapeczek a'la Robert Janson.(...) zależy mu, aby żona doceniła te starania. Znajomy pary mówi "Faktowi": "Radek nie jest świętoszkiem, ale mimo wszystko to bardzo zakochany w Dorocie facet. On wcale nie chciał rozstania i teraz zrobi...