• Informacje na temat:

  robert kennedy

Artykuły na temat: robert kennedy
 • Zmarła 22-letnia Saoirse Kennedy Hill. W mediach już pojawiają się teorie na temat przyczyn śmierci

  Niektórzy twierdzą, że nad rodziną Kennedych wisi jakaś klątwa. Zwolennicy tej teorii w niedawnych tragicznych wydarzeniach mogą upatrywać potwierdzenia swoich przypuszczeń. Po śmierci 22-letniej członkini rodziny ciągle pojawiają się teorie na temat przyczyn jej śmierci.

 • Thanks Jimi Festival: Pamięci Jarka Śmietany

  Thanks Jimi Festival, w ramach którego odbywa się coroczna próba ustanowienia Gitarowego Rekordu Guinnessa, zainauguruje koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany - jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów.

 • Robert Moskwa spanikował

  ..."Wszyscy jechali bardzo ładnie ale ktoś musi odpaść. Mnie bardzo jest żal, ale taki regulamin żeśmy wymyślili" - komentowała jurorka Maria Zuchowicz. W strefie "skate-off" Karolina Nowakowska i Filip Bernadowski rywalizowali z Robertem Moskwą i Sherri Kennedy. Moskwa w obawie przed odejściem poskarżył się na... producenta programu. "Kupiłem pewne rekwizyty. Miałem pewien pomysł, ale producent...

 • Nie żyje aktorka Mary Ellen Trainor

  Mary Ellen Trainor, aktorka znana z takich filmów jak "Zabójcza broń" i "Goonies" nie żyje. Miała 62 lata.

 • "Ukochana" Roberta Moskwy nie wróci do "Gwiazdy tańczą..."

  Robert będzie mógł zająć się swoją drugą miłością.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Nowy serial z udziałem Chrisa Pine'a. Tym razem na Hulu

  Serwis streamingowy Hulu przygotowuje serial o życiu Roberta F. Kennedy'ego. W głównej roli wystąpi Chris Pine ("Star Trek: W nieznane", "Wonder Woman").

 • Zmarł Robert Drew, jeden z twórców "cinema verite"

  W wieku 90 lat zmarł w środę, 30 lipca, Robert L. Drew, reżyser dokumentalista, jeden z twórców nowego stylu filmowego określanego jako "kino prawdy" (cinema verite). O śmierci artysty poinformował jego syn Thatcher.

 • Kontrowersyjny serial o potężnej rodzinie

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Zobaczcie, jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei.

 • Woodstock: Ziggie Piggie z Robertem Brylewskim

  Na dużej scenie XVI Przystanku Woodstock zaprezentuje się grupa Ziggie Piggie z weteranem rodzimej sceny alternatywnej, Robertem Brylewskim (m.in. Brygada, Kryzys, Izrael, Armia).

Dyskusje na temat: robert kennedy