• Informacje na temat:

  robert koszucki rodzina

Artykuły na temat: robert koszucki rodzina
 • "Na Wspólnej": Rodzina się powiększy

  .... Zostanie sam Leśniewski (Krzysztof Wieszczek) postanowi wreszcie spędzić wieczór z synem (Mateusz Górka). Jednak, gdy Adam (Robert Koszucki) zadzwoni do niego z propozycją rozegrania partii, Mikołaj nie...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • "Na dobre i na złe": Konica stracił już córkę, a teraz jego synowie otrą się o śmierć!

  Los zgotuje Rafałowi (Robert Koszucki) kolejny dramat: Marta (Katarzyna Bujakiewicz) wraz z synami o mały włos nie zginą w wypadku samochodowym. To zdarzenie uświadomi Konicy, że jeszcze nie pogodził się ze stratą córki.

 • "Na dobre i na złe": Konica kończy z samotnością!

  ...​Robert Koszucki lubi bohaterów z pogmatwanym życiorysem - takim, jak doktor Konica, którego gra w serialu. Najbardziej jednak liczy się dla niego rodzina. - Bycie tatą jest dla mnie bezcennym doświadczeniem - przyznaje.

 • Porzuciła męża i dzieci!

  Od kilku miesięcy, małżeństwo Konicy (Robert Koszucki) przechodzi kryzys. Marta (Katarzyna Bujakiewicz) nie czuje się szczęśliwa i w końcu wyprowadza się z dziećmi z domu. Czy Rafał zdoła uratować swoją rodzinę?

 • "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  ...małżonkowie postanowią skoncentrować się na swoim życiu prywatnym. Obopólnie uznają, że rodzina jest dla nich najważniejsza, zwłaszcza że przecież Hana spodziewa się ich wspólnego dziecka. Muszą nadrobić(...)), Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula).  Ponadto w większym niż wcześniej wymiarze wrócą Klaudia (Julia Wyszyńska) i Konica (Robert...

 • “Na dobre i na złe": Pożar u Latoszków! Życie Witka znów zagrożone!

  ...leków i poddania się rehabilitacji. Z tego powodu zatrudniona przez niego pielęgniarka postanowi odejść z pracy. Na wieść o tym Lena wyzna Konicy (Robert Koszucki), że chce, a wręcz musi...

 • Szok! Falkowicz i Krajewski to... bracia!

  Niebawem na jaw wyjdzie, że zarówno profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jak i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), bohaterowie "Na dobre i na złe", wychowali się w rodzinach adopcyjnych. Co więcej: łączą ich więzy krwi!

 • Na dobre i na złe

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel _ siostra Hany _ która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. W drodze z lotniska lekarka...

 • "Ślad": Aż cztery nowe odcinki tygodniowo!

  ...przekazywania okupu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Lena Frankiewicz, Michał Kula, Robert Koszucki, Sandra Herbich, Borys Jaźnicki i Grzegorz Daukszewicz.