• Informacje na temat:

  robert kowalski

Artykuły na temat: robert kowalski
 • "M jak miłość": Kocham Roberta!

  Niebawem Artur (Robert Moskwa) usłyszy z ust Marii (Małgorzata Pieńkowska), że ona kocha Bilskiego (Zbigniew Stryj). Czy to szokujące wyznanie okaże się prawdziwe?

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • Robert Biedroń: Posłowie w Warszawie są oderwani od rzeczywistości

  Robert Biedroń (40 l.) dopiero w Słupsku zdał sobie sprawę, że politycy na Wiejskiej żyją w swoistym matrixie, nie mając pojęcia, jak wygląda naprawdę życie przeciętnego Kowalskiego.

 • W TVP debata z udziałem kandydatów na prezydenta

  We wtorek, 5 maja, wieczorem w TVP odbędzie się debata, w której ma uczestniczyć 10 spośród 11 kandydatów na prezydenta. Nie weźmie w niej udziału ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski. W debacie ostatecznie uczestniczyć będzie kandydatka SLD Magdalena Ogórek.

 • M jak miłość

  Maria spotyka się z wydawcą, Pawłem Kowalskim, który chce opublikować książkę opartą na jej blogu. Tymczasem Robert ma dla ukochanej kosztowny prezent:...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • "Ukochana" Roberta Moskwy nie wróci do "Gwiazdy tańczą..."

  Robert będzie mógł zająć się swoją drugą miłością.

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • "Barwy szczęścia": W sieci kłamstw

  Zakochana, wrażliwa – Angela wierzy w każde słowo Roberta… Jaką cenę zapłaci za swoją naiwność? Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, a w nich…

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

Zdjęcia na temat: robert kowalski
Wideo na temat: robert kowalski
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1764.

  , ale zazdrosna Angela kategorycznie nie zgadza się, żeby Robert spędzał czas z koleżanką z pracy. Magda zwierza się siostrze z kłopotów małżeńskich spowodowanych problemami z zajściem w ciążę. Natalia zdaje się być poruszona tematem Sebastiana. W domu Kowalski przymierza się do wyjawienia czegoś ważnego żonie. Zuzia zaczyna wydziwiać z jedzeniem, szczegółowo liczy kalorie i chudnie w oczach. Kajtek

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1723.

  w mieszkaniu uczennicy. Jakby tego było mało, pod szkołą na Roberta czeka Sebastian. Kowalski każe mu jeszcze dzisiaj wynieść się z mieszkania córki. Artur nie ustaje w poszukiwaniach Marty. Policjanci

Dyskusje na temat: robert kowalski