• Informacje na temat:

  robert kwiatkowski tvp

Artykuły na temat: robert kwiatkowski tvp
 • Adriana Niecko: Co się stało ze słynną prezenterką TVP?

  ...ówczesnego prezesa TVP, Roberta Kwiatkowskiego. Niecko szybko znalazła pracę w PZU, gdzie objęła stanowisko zastępcy dyrektora Biura Zarządu ds PR i prewencji. Za prezesury Jana Dworaka wróciła jednak(...)Gwiazda swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 1992 r. w gdańskim oddziale TVP. Początkowo, aby związać koniec z końcem, dorabiała równocześnie jako nauczycielka angielskiego w zespole szkół SOiO...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Kim jest Danuta Holecka? To ona ponownie zostanie gwiazdą "Wiadomości"?!

  Danuta Holecka (47 l.) przypomniała o sobie pozując wspólnie z Jackiem Kurskim podczas jego konferencji w gmachu TVP. Czy to oznacza, że niebawem znów zostanie gwiazdą stacji?

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Realizacja z wielkim rozmachem

  Około 200 aktorów wystąpi w serialu TVP "1920. Biało-czerwone", przedstawiającym jeden z najważniejszych momentów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 roku. Na planie telewizyjnej produkcji pracują także kaskaderzy, pirotechnicy i grupy rekonstrukcyjne.

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • Maciej Orłoś będzie pracował do śmierci? "ZUS wyliczył mi emeryturę na..."

  Miller był premierem, prezydentem Aleksander Kwaśniewski, a prezesem TVP Robert Kwiatkowski - wtedy też czuło się oddech na plecach. Choć "Teleexpress" był traktowany przez polityków z przymrużeniem oka...

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Adriana Niecko (45 l.) była jedną z najbardziej lubianych gwiazd "Teleexpressu". Gdy niespodziewanie została wyrzucona z TVP przez ówczesnego prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego, znalazła pracę w PZU, gdzie objęła stanowisko zastępcy dyrektora Biura Zarządu ds PR i prewencji. Dziś jest Dyrektorem Biura Komunikacji i Wsparcia Marketingowego banku Pekao S.A. O swoim życiu prywatnym nie chce...

 • Gdynia 2002: TVP chce finansować filmy

  "Telewizja Polska nie wycofuje się z produkcji filmowej" - mówił w środę, 18 września, na gdyńskim festiwalu filmowym prezes zarządu TVP, Robert Kwiatkowski. 11 filmów konkursowych pokazywanych na gdyńskim festiwalu, dwa filmy wyświetlane na tzw. pokazach specjalnych i jeden w cyklu "Polonica", powstało dzięki Telewizji Polskiej lub przy jej udziale.