• Informacje na temat:

  robert lewandowski 2013

Artykuły na temat: robert lewandowski 2013
 • Lewandowscy świętują rocznicę! Ania pochwaliła się prezentem od Roberta!

  Ania i Robert Lewandowscy obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Niestety, z powodu Euro 2016 nie mieli możliwości, aby porządnie świętować ten dzień. Na szczęście piłkarz o żonie nie zapomniał...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • Ania I Robert Lewandowscy pozazdrościli Davidowi i Victorii Beckham?!

  Ania (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy bardzo sprawnie budują swoje imperium. Jednak miliony na koncie i niesłabnąca popularność to najwyraźniej dla nich za mało!

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik zdradza szczegóły chrzcin małej Klary

  Robert (28 l.) i Anna (28 l.) Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami małej Klary, której poświęcają sporo czasu. Oni i bliscy cieszą się, że dziewczynka jest już z nimi. Jak donosi tygodnik „Rewia”, rodzina podobno debatuje nad szczegółami chrztu dziecka.

 • Wiktory: Kto ma szansę na statuetkę?

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kamil Bednarek i Dawid Podsiadło, to tylko część gwiazd, które otrzymały nominacje do tegorocznych Wiktorów. Gala rozdania Wiktorów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Anna i Robert Lewandowscy: Jak pracują na swój sukces?

  Wydaje się, że Robert (27 l.) i Anna (27 l.) Lewandowscy mają wspaniałe życie. Wyglądają na szczęśliwych i bardzo w sobie zakochanych, a dodatkowo ich kariery zawodowe dopiero nabierają rozpędu. W jaki sposób pracują na swój sukces?

 • Robert Lewandowski: Jak żona zrobiła z niego mistrza?

  Kiedy na Stadionie Narodowym Robert Lewandowski (27 l.) strzelił głową drugiego gola na miarę awansu do mistrzostw Europy we Francji, podbiegł do trybun. Tam oklaskiwała go najdroższa mu osoba, piękna, drobna brunetka. "Ania w każdym moim golu ma swój udział" - powiedział potem o swojej żonie.

 • Anna Lewandowska nigdy nie wybaczyła ojcu tego, co zrobił jej mamie!

  Na Balu Mistrzów Sportu reprezentowała nieobecnego męża Roberta Lewandowskiego (28 l.). Nie była jednak sama. Towarzyszył jej brat, Piotr Stachurski (26 l.). Tworzyli piękną parę także na parkiecie(...) męża dla siostry. Szybko też nawiązał doskonałe relacje z piłkarzem. Czytaj dalej na kolejnej stronie... Kandydat na ojca chrzestnego Anna i Robert pobrali się 22 czerwca 2013 roku...

 • Anna Lewandowska ma gest!

  ...gwiazdora piłkarskiej reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego, zdobyła się na większą hojność. Na dom dla samotnych kobiet i matek z dziećmi w Gdańsku-Wrzeszczu przekazała około 30 tysięcy złotych(...) za to dociekliwi dziennikarze. W "Twoim Imperium" czytamy, że np. słynna tenisistka Agnieszka Radwańska w 2013 r. dołączyła do charytatywnej akcji Szlachetna paczka i na zakupy dla ubogiej rodziny...