• Informacje na temat:

  robert lewandowski czy ma żonę

Artykuły na temat: robert lewandowski czy ma żonę
 • ...i wstaje o wiele wcześniej niż uczestnicy obozu.  Ciekawe, czy Robert był zadowolony z takiego rozwiązania i bez grymasów puścił żonę samą z córką! (...) w stanie jej teraz powstrzymać, chyba nawet sam Robert Lewandowski (29 l.). Ania postanowiła, że zabierze malutką Klarę ze sobą na obóz treningowy! Jeszcze przed porodem chodziły plotki, że w tym roku...

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Robert Lewandowski wyznał prawdę! Chodzi o ciążę Ani

  Robert Lewandowski (31 l.) postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat sposobu, w jaki podzielił się ze światem radosną nowiną. Jak myślicie, jego gest był zaplanowany czy spontaniczny?

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Robert Lewandowski inwestuje w kolejny biznes? Ale nowiny!

  Niedawno Robert Lewandowski (31 l.) w swoim stylu ogłosił wspaniałą nowinę. On i jego żona Anna Lewandowska (31 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkom wiedzie się nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. I nie chodzi tu wcale o sportowe sukcesy. Podobno piłkarz postanowił zainwestować w kolejny biznes.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Robert Lewandowski składa żonie życzenia na Facebooku!

  Robert Lewandowski (27 l.) opublikował w sieci wymowny wpis! Anna Lewandowska (27 l.) to szczęściara!

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Anna Lewandowska nie boi się o maleństwo? Czy to naprawdę bezpieczne?

  Anna Lewandowska sport ma we krwi. Od najmłodszych lat też pragnie przekazywać tę miłość do sportu swoim dzieciom. Ania nie przestaje ćwiczyć nawet, gdy jest w ciąży i choć ruch podczas tego wyjątkowego czasu jest w skazany, to czy tak intensywny wysiłek jest jednak bezpieczny?

 • Anna i Robert Lewandowscy na wspólnym zdjęciu po ogłoszeniu radosnej nowiny! Widać ciążowy brzuch?!

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) potwierdzili wczoraj, że spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz Bayernu Monachium po meczu grupowym Ligii Mistrzów opublikował zdjęcie z ciężarną żoną. Widzicie już ciążowy brzuszek?!

Wideo na temat: robert lewandowski czy ma żonę
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  , żona Roberta Lewandowskiego (Bayern Monachium), Sara Boruc, żona Artura Boruca (AFC Bournemouth), a także Marina Łuczenko, dziewczyna Wojciecha Szczęsnego (Arsenal Londyn). Anna Lewandowska prowadzi(...)Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...