• Informacje na temat:

  robert lewandowski kiedy ślub

Artykuły na temat: robert lewandowski kiedy ślub
 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik ogłasza radosną nowinę!

  Miłość, która ich łączy, dodaje im skrzydeł. Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy chcieliby także, by ich mamy znalazły partnerów na życie. Jedna z nich już spotkała kogoś wyjątkowego. W końcu słynna para doczekała się na radosną nowinę!

 • Robert Lewandowski tak szczery jeszcze nie był! Intymne wyznania

  Zwykle powściągliwy w słowach Robert Lewandowski (29 l.) tym razem zdobył się na szczere wyznanie o swojej żonie, porodzie i ojcostwie. Jakie emocje towarzyszyły mu podczas narodzin Klary? I jak wygląda jego związek z Anną (29 l.)

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik zdradza szczegóły chrzcin małej Klary

  Robert (28 l.) i Anna (28 l.) Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami małej Klary, której poświęcają sporo czasu. Oni i bliscy cieszą się, że dziewczynka jest już z nimi. Jak donosi tygodnik „Rewia”, rodzina podobno debatuje nad szczegółami chrztu dziecka.

 • Robert i Anna Lewandowscy: Piłkarz namawia ją do pojednania z ojcem

  Ich życie to pasmo sukcesów, ale oboje przeszli także ciężkie chwile. Robert Lewandowski (28 l.) wcześnie stracił ojca, Anna (28 l.) swojego nie widziała od lat. Piłkarz chciałby, aby żona wyciągnęła do taty rękę. Ale wie, że Anię niełatwo będzie do tego przekonać...

 • Robert Lewandowski zostanie ojcem chrzestnym syna Wesołowskiego?

  ...chłopcu, oraz planuje chrzciny.  - Kuba marzy, by ojcem chrzestnym synka został Robert Lewandowski. Poznali się jakiś czas temu i polubili. Piłkarz jest fanem filmu. Oglądał "Czas honoru", w którym grał Kuba. Ich żony bardzo się zaprzyjaźniły - mówi "Dobremu Tygodniowi" znajomy aktora. Kuba od dawna podziwiał talent piłkarski Roberta Lewandowskiego (27 l.). Sam od dziecka trenował piłkę nożną, dziś...

 • Anna Lewandowska (26 l.) urodzi Robertowi (26 l.) dziecko? Takie plotki pojawiły się niedawno! Czy jest w nich ziarno prawdy?

 • Lewandowski kazał jej się przefarbować!

  Anna Stachurska, mistrzyni Polski w karate tradycyjnym i narzeczona Roberta Lewandowskiego, jest naturalną blondynką. Na prośbę piłkarza zmieniła jednak kolor włosów.

 • Ach, co to będzie za ślub

  Zobaczcie, które znane pary w najbliższym czasie staną na ślubnym kobiercu...

 • Nie chce być tylko "dziewczyną Lewandowskiego"

  Anna Stachurska nie ukrywa, że wkurza się, kiedy ludzie nazywają ją "dziewczyną Lewandowskiego". Sportsmenka chce, by Polacy kojarzyli ją również z jej osiągnięciami.

 • Maciej Rybus będzie ojcem! Żona pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

  Maciej Rybus (28 l.) stracił głowę dla pięknej Rosjanki Lany, z którą wziął ślub 18 marca 2018 roku. Już od jakiegoś czasu chodziły pogłoski, że Lana jest w ciąży i teraz małżonkowie potwierdzili te doniesienia publikując jednoznaczne zdjęcia!