• Informacje na temat:

  robert lewandowski z mamą

Artykuły na temat: robert lewandowski z mamą
 • Robert Lewandowski został ojcem. Jego mama nie posiada się ze szczęścia!

  Robert Lewandowski (28 l.) został tatą. Dobrą nowiną podzielił się ze światem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zbiera gratulacje od fanów i gwiazd. Głos zabrała także jego mama, Iwona Lewandowska!

 • Czego słuchają piłkarze w szatni?

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Innego zdania jest jednak były trener Sunderlandu, a obecnie drugi szkoleniowiec Aston Villi - Roy Keane. W niedawno wydanej na Wyspach biografii "The Second Half" ("Druga połowa") legenda Manchesteru United skrytykowała swoich piłkarzy za słuchanie Abby. Z kim nie mógłby pracować Irlandczyk? Sprawdzamy, czego słuchają w szatni najwięksi piłkarze.

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik zdradza szczegóły chrzcin małej Klary

  Robert (28 l.) i Anna (28 l.) Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami małej Klary, której poświęcają sporo czasu. Oni i bliscy cieszą się, że dziewczynka jest już z nimi. Jak donosi tygodnik „Rewia”, rodzina podobno debatuje nad szczegółami chrztu dziecka.

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Robert i Anna Lewandowscy: Piłkarz namawia ją do pojednania z ojcem

  Ich życie to pasmo sukcesów, ale oboje przeszli także ciężkie chwile. Robert Lewandowski (28 l.) wcześnie stracił ojca, Anna (28 l.) swojego nie widziała od lat. Piłkarz chciałby, aby żona wyciągnęła do taty rękę. Ale wie, że Anię niełatwo będzie do tego przekonać...

 • Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  Sandra Lewandowska z Samoobrony i Krzysztof Bosak z LPR wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - podaje serwis TVN24.pl.

 • Robert Lewandowski: Bliscy są przekonani, że będzie wspaniałym ojcem

  Od ich ślubu minęły trzy lata. Nic dziwnego, że bliscy Ani i Roberta niecierpliwią się, kiedy usłyszą radosną nowinę, że małżonkowie zostaną rodzicami...

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Anna i Robert Lewandowscy mają pomoc w opiece nad Klarą. Zgadnijcie, kto się nią zajmuje...

  Trudno połączyć opiekę nad dzieckiem z intensywną pracą. Roberta (28 l.) tygodniami nie ma w domu, a Ania Lewandowska (28 l.) potrzebuje wsparcia... Jak czytamy w jednym z tygodników, skorzystała z pomocy bliskiej jej osoby.

 • Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, na gali. Co za kreacja!

  Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego (29 l.), odbierała w imieniu syna nagrodę na gali jednego ze sportowych tygodników. Gdy stała na scenie, zapytano ją, kiedy znów zobaczymy Roberta(...) (drugie dziecko – przyp. red.). Opowiem taką anegdotę, Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: 'Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny...