• Informacje na temat:

  robert lewandowski ze swoją dziewczyną

Artykuły na temat: robert lewandowski ze swoją dziewczyną
 • Lewandowski bawi się z córką. Uwagę internautów przykuło jednak coś innego!

  Robert Lewandowski (28 l.) zamieścił w sieci urocze zdjęcie ze swoją małą pociechą. Ania chyba nie skontrolowała fotki przed publikacją. A może było to z góry przemyślane?

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Ania Lewandowska jako nastolatka przeszła piekło przez ojca! "Pogubiłam się w rozpaczy"!

  Ania Lewandowska (28 l.) jako dziecko wiele wycierpiała. Do dziś nie ma kontaktu ze swoim ojcem. Ma nadzieję, że Robert (29 l.) będzie tatą, jakiego ona nigdy nie miała.

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Nie chce być tylko "dziewczyną Lewandowskiego"

  Anna Stachurska nie ukrywa, że wkurza się, kiedy ludzie nazywają ją "dziewczyną Lewandowskiego". Sportsmenka chce, by Polacy kojarzyli ją również z jej osiągnięciami.

 • Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  Sandra Lewandowska z Samoobrony i Krzysztof Bosak z LPR wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - podaje serwis TVN24.pl.

 • Hotel 52

  W hotelu zjawia się Alicja (Marta Żmuda Trzebiatowska), która przyjechała na wystawę psów ze swoją ukochaną suczką Wiolcią. Okazuje się, że przez pomyłkę...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • "M jak miłość": Zdrady i tajemnice

  Przede wszystkim, do obsady serialu dołączy Marek Lewandowski. Popularny aktor zagra Przemysława Morawskiego, ojca Janka. A co jeszcze wydarzy się w premierowych odcinkach? Paweł po rozstaniu z Alą kompletnie się załamie i spróbuje zatopić smutki w alkoholu - co od razu zacznie niepokoić jego bliskich. Tymczasem Jakub odszuka w końcu Julkę i zrobi wszystko, by umówić się z dziewczyną na...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.