• Informacje na temat:

  robert makłowicz

Artykuły na temat: robert makłowicz
 • Robert Makłowicz: Rodzina niebawem się powiększy!

  Kulinarny mistrz Robert Makłowicz (55 l.) nawet nie próbuje ukryć euforycznego stanu. Nerwowo czeka na dzień, w którym zostanie dziadkiem.

 • Makłowicz: Podglądam ludzi przez kuchnię

  Choć gotuje już od liceum, nadal odnajduje w tym przyjemność. To zajęcie stało się też jego sposobem na poznawanie świata. - Stół biesiadny jednoczy - śmieje się Robert Makłowicz.

 • Robert Makłowicz: Jaka jest jego recepta na szczęście?

  Od 20 lat w programach kulinarnych z humorem opowiada o gotowaniu. Kocha swoją pracę, ale Robert Makłowicz (55 l.) najbardziej jest dumny z rodziny. Ma nadzieję, że kiedyś zostanie dziadkiem(...) żoną tworzycie zgraną parę i prywatnie, i zawodowo. Agnieszka jest z wykształcenia kierownikiem produkcji, wspólnie realizujemy programy kulinarne, ostatnio "Makłowicz w drodze" i "Makłowicz w Polsce...

 • "Mami Fatale": O jedzeniu dla dzieci i to z Makłowiczem!

  "Mami Fatale" to serial przygodowy dla dzieci z gotowaniem w tle i Robertem Makłowiczem w roli narratora. Już od 1 sierpnia produkcję można oglądać na kanale Polsat JimJam.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Robert Makłowicz (52 l.) i Zbigniew Wodecki (66 l.) opowiedzieli o swoich doświadczeniach z marihuaną i innymi narkotykami. Kucharz i wokalista podkreślają, że były one... jak najlepsze!

 • Makłowicz: Kucharz jak detektyw

  Dziennikarz, pisarz i podróżnik stworzył program kulinarny, który jest kopalnią wiadomości o... historii i kulturze. Teraz Robert Makłowicz zabiera nas na egzotyczne Bałkany.

 • Robert Makłowicz przechodzi do TVN! Tak tłumaczy swoją decyzję

  Co za niespodzianka! Po tym jak w atmosferze skandalu Robert Makłowicz (53 l.) pożegnał się z TVP, teraz przechodzi do konkurencyjnej stacji. Już wkrótce jego nowy program będzie można oglądać na antenie TVN. Na łamach tabloidu tłumaczy powody swojej decyzji.

 • Makłowicz w podróży

  Krytyk kulinarny, dziennikarz i podróżnik Robert Makłowicz (45 lat) kończy przygotowywanie nowego cyklu swoich autorskich programów kulinarnych. Dotychczas emitowane w telewizyjnej Dwójce "Podróże kulinarne" zastąpi cykl "Makłowicz w podróży".

 • Robert Makłowicz wraca do konfliktu z TVP! "Sprawy finansowe wciąż nie zostały rozliczone"

  Robert Makłowicz (53 l.) niedawno został nową gwiazdą TVN. Na prezentacji jesiennej ramówki stacji wyjawił nam, że jego poprzedni pracodawca wciąż się z nim nie rozliczył...

 • Makłowicz w "Lejdis"

  Robert Makłowicz - najbardziej popularny i lubiany z polskich znawców kuchni, autor telewizyjnych "Podróży kulinarnych" - zadebiutuje na wielkim ekranie w najnowszej komedii duetu Konecki & Saramonowicz "Lejdis" .

Zdjęcia na temat: robert makłowicz
Wideo na temat: robert makłowicz
 • Robert Makłowicz wraca do konfliktu z TVP! "Sprawy finansowe nie zostały rozliczone"

  Robert Makłowicz (53 l.) na prezentacji jesiennej ramówki TVN był jedną z najbardziej obleganych przez dziennikarzy gwiazd. W końcu jest on nowym nabytkiem stacji, która zatrudniła go po jego głośnym rozstaniu z TVP.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...