• Informacje na temat:

  robert mazurek

Artykuły na temat: robert mazurek
 • Jakub Mazurek zakochany po uszy

  Jakub Mazurek wciąż pracuje na dwóch serialowych planach: "Linii życia" i "Hotelu 52". Ale w nic więcej nie zamierza się póki co angażować, ponieważ jak najwięcej czasu chce teraz poświęcić bardzo ważnej osobie - swojej pięciomiesięcznej córce. Zdradza nam też, jaką pasją chciałby ją zarazić.

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Miłosny trójkąt

  Hotel 52 aż kipi od miłosnych uniesień. W 71. odcinku serialu Maciej (Łukasz Płoszajski) zostanie ukarany przez zdradzone ukochane, Kuba (Paweł Tomaszewski) mówi Marcie (Magdalena Lamparska) o swoich fantazjach, Robert (Jakub Mazurek) zabiera Beatę (Ada Fijał) na randkę.

 • Kuba Mazurek: Nie popaść w rutynę!

  W serialu "Linia życia" gra podatnego na damskie wdzięki lekkoducha. W życiu ma dużo poważniejszą rolę, niedawno został ojcem. - Zamierzam zagrać ją brawurowo - zapowiada Kuba Mazurek.

 • Czuje się jak rutyniarz?

  W serialu "Linia życia" gra podatnego na damskie wdzięki lekkoducha. W życiu ma dużo poważniejszą rolę, niedawno został ojcem. - Zamierzam zagrać ją brawurowo - zapowiada Kuba Mazurek.

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • Konkurs "Wataha: Pakiet przetrwania". Wyniki

  ... Wygrać można było 3 zestawy gadżetów związanych z serialem HBO "Wataha". Laureaci: Mateusz Kowalski - Termos, mapa, smycz, koszulka. Marcjanna Kopa - Kubek termiczny, mapa, smycz, koszulka Robert Mazurek - Mapa, smycz, koszulka Gratulujemy.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Kobieta współczesna

  Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek Teresa Budzisz-Krzyżanowska, kończy w poniedziałek, 17 września, 70 lat. Najwybitniejsze role stworzyła na scenicznych deskach. "W teatrze aktor może się przynajmniej bronić. W filmie wszystko jest w rękach reżysera" - tłumaczy swą niechęć do X muzy.

 • Kryzys w związku Marty i Kuby

  Natalia zdecyduje się na udział w trasie koncertowej, Marta wybuchnie płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, Beata poczuje się zazdrosna o Roberta, Lucy znajdzie nowy, gorący temat do plotek, a cały personel hotelu będzie bardzo poruszony ponowną wizytą Macieja Musiała. Nie zabraknie też wyjątkowych gości - w hotelu zameldują się Joanna Koroniewska i Marcin Stec, a w ślad na tą parą w lobby...

 • W czwartek, 7 marca, w miesięczniku branżowym "Film" nastąpiły nieoczekiwane zmiany. Wydawca pisma, koncern Hachette Filipacchi Polska Sp. z o.o., zwolnił dotychczasowego redaktora naczelnego Lecha Kurpiewskiego i jego zastępcę Mananę Chyb.

Zdjęcia na temat: robert mazurek
Wideo na temat: robert mazurek
Dyskusje na temat: robert mazurek
 • Re: #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  rubryce w „Plusie i Minusie” Robert Mazurek. Dziennikarz pisze o swojej wizycie w Teatrze 6. Piętro (dofinansowywany z budżetu Warszawy), do którego udał się na spektakl Ucho Prezesa. Historia dotyczy rozmowy z jednym z aktorów, w którą Mazurek wdał się po zakończeniu spektaklu. Zachwycony grą jednego z aktorów podszedłem, przedstawiłem się i powiedziałem, że podziwiam. Chwilkę porozmawialiśmy