• Informacje na temat:

  robert mitchum aktor

Artykuły na temat: robert mitchum aktor
 • Iwona Katarzyna Pawlak: Jak dzisiaj żyje gwiazda "Nad Niemnem"?

  ...pomogła. Dostrzegła we mnie urodę pasującą do wschodniego typu modelek. Zagrałam tam w serialu oraz w filmie "Braterstwo róży", w którym miałam okazję poznać amerykańskiego aktora Roberta Mitchuma(...) sztuką "Się kochamy". To był poznański hit. Bardzo się przyjaźnimy i kochamy do dziś. Niestety, nie mamy potomstwa, ale swoim własnym towarzystwem wyrównujemy sobie ten brak...   Poza aktorstwem macie...

 • Film ze Stenką i Pszoniakiem w Cannes

  Francusko-polski film fabularny pt. "Robert Mitchum nie żyje" - z Danuta Stenką i Wojciechem Pszoniakiem w obsadzie - będzie prezentowany na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Nie żyje Jan-Michael Vincent, gwiazda serialu "Airwolf"

  ...w latach 70., kiedy to wystąpił razem z Robertem Mitchumem w "Going Home" (1971). Rok później zagrał grał protegowanego Charlesa Bronsona w kultowym filmie Michaela Winnera "Mechanik", a w 1975 roku obok(...) z mroczną naturą. Kontrowersyjny gwiazdor telewizji lat 70. miał na koncie serię aresztowań i oskarżeń dotyczących przemocy w rodzinie, posiadania narkotyków i nadużywania alkoholu. Kariera aktorska Vincenta...

 • Steven Seagal wraca na plan

  O bohaterze kina akcji, Stevenie Seagalu, było od jakiegoś czasu głośno jedynie za sprawą procesu sądowego, jaki wytoczył mu były współpracownik. Jednak w ostatnich dniach zdecydowanie więcej informacji dotyczyło kolejnych zawodowych planów aktora, niż potyczek na sali sądowej. Według najnowszych doniesień Steven Seagal w najbliższym czasie wystąpi w dwóch filmach.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...i bez stanika W 1954 r. "stanikowego" sukcesu pozazdrościła Bardotce francuska aktoreczka Simone Silva. Gotowa na wszystko, by zrobić karierę, przechadzała się po głównym bulwarze La Croisette w bikini. Do skandalu doszło podczas zaaranżowanej sesji z Robertem Mitchumem. Gdy para pozowała na plaży do zdjęć, Silva nagle zdjęła stanik. Mitchum nie miał pojęcia, co robić, a fotoreporterzy oszaleli...

 • Żuławski nagrodził Palkowskiego

  Reżyser Łukasz Palkowski i aktor Robert Więckiewicz zdobyli nagrody na zakończonym w niedzielę 24. Międzynarodowym Festiwalu Filmów "Festroia" w mieście Setubal w Portugalii. Przewodniczącym festiwalowego jury był Andrzej Żuławski.

 • Sean Penn: Szczery artysta

  Sean Penn ( "21 gramów" ) zdobył tegoroczną nagrodę imienia Johna Steinbecka, przyznawaną najbardziej szczerym i otwartym artystom. Wyróżnienie aktor odebrał z rąk Bruce'a Springsteena, laureata tej nagrody z 1996 roku.

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Szalony amerykański sen

  Historia pełna jest tego typu paradoksów jak przypadek F. Scotta Fitzgeralda. Zmagający się z problemem alkoholowym pisarz umiera w 1940 r. w poczuciu, że dzieło jego życia nie zostało dostatecznie docenione. Tymczasem "Wielki Gatsby" jest dziś uznawany za jedną z najważniejszych amerykańskich powieści, którą kino przetrawiało wielokrotnie, na wiele - czasem nieoczekiwanych - sposobów.

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.