• Informacje na temat:

  robert moskwa z partnerką

Artykuły na temat: robert moskwa z partnerką
 • Robert Moskwa planuje ślub z młodą partnerką!

  Robert Moskwa (49 l.) zdradził, że niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

 • Moskwa jednak zatańczy

  Robert Moskwa znów zaskoczył wszystkich. Aktor zgodził się w końcu na występ u boku nowej partnerki - Sherri Kennedy-Borowieckiej.

 • ​"M jak miłość": Robert Moskwa zakochany w dużo młodszej!

  Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość", wykorzystał swój pobyt na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, by kolejny raz pochwalić się swoją młodszą, piękną partnerką.

 • Robert Moskwa trenuje z narzeczoną

  Wakacje nie muszą oznaczać leniuchowania. Robert Moskwa i jego dziewczyna trenują, żeby dobrze wypaść w zawodach. I na planie serialu.

 • Robert Moskwa już po ślubie!

  Robert Moskwa (50 l.) poślubił w tajemnicy przed mediami swoją partnerkę Patrycję Cieślak (22 l.).

 • Groźna kontuzja na lodzie

  Upadek na szyny, po których jeździ kamera, sprawił, że Aneta Kowalska, tancerka programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", doznała groźnej kontuzji i nie wystąpi w programie.

 • "M jak miłość": Robert Moskwa dojrzał do... żeniaczki!

  Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość", już ponad 3 lata związany jest z trenerką samoobrony dla kobiet i tancerką Patrycją Cieślak. Aktor i jego partnerka nie kryją, że wkrótce w ich wspólnym życiu nastąpią poważne zmiany...

 • Partnerka Roberta Moskwy tańczy na rurze

  Po rozwodzie Robert Moskwa (45 l.), aktor znany z serialu "M jak Miłość", długo nie mógł ułożyć sobie życia. Szczęście odnalazł dopiero u boku sporo od niego młodszej modelki Patrycji Cieślak.

 • Moskwa ma romans z łyżwiarką!

  A jednak! Robertowi Moskwie (43 l.) udało się uwieść swoją partnerkę z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Zaczęliśmy coś podejrzewać, gdy po wypadku łyżwiarki aktor chciał zrezygnować z udziału w show.

 • Moskwa gra na dwa fronty?

  Aktor Robert Moskwa (43 l.) należy do gatunku facetów wyjątkowo kochliwych.

Zdjęcia na temat: robert moskwa z partnerką
Wideo na temat: robert moskwa z partnerką
 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

Dyskusje na temat: robert moskwa z partnerką