• Informacje na temat:

  robert redford zdjęcia

Artykuły na temat: robert redford zdjęcia
 • Robert Redford znów ma problemy zdrowotne!

  Wedle doniesień amerykańskich gazet, Robert Retford przeszedł atak serca!

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  ...! Sukces spowodował, że zainteresowali się nią filmowcy. Do realizacji filmu przymierzał się nawet Robert Redford. Ostatecznie ekranizacją zajął się David L. Wolper.   Długo kompletowano obsadę(...) umiejętności aktorskie, ale producenci uznali, że ma zbyt silną osobowość. Do roli Meggie potrzebowali bowiem aktorki sprawiającej wrażenie bezbronnej. Zaangażowano Ward, choć na zdjęciach próbnych wypadła...

 • Robert Redford w podziemiu

  Robert Redford ( "Quiz Show" , "Nazywał się Bagger Vance" ) wyreżyseruje i wyprodukuje romantyczny dreszczowiec pod tytułem "The Company You Keep". Film, oparty na powieści Roberta Gordona, będzie historią statecznego nowojorskiego adwokata, do którego powraca terrorystyczna przeszłość.

 • "Fear the Walking Dead": Trzy dni w Meksyku - relacja z planu serialu

  ..."Titanic", dramat "Wszystko stracone" z Robertem Redfordem, "Pan i władca: Na krańcu świata" z Russelem Crowem czy też "Pearl Harbor" Michaela Baya. Zbudowane na potrzeby filmu Jamesa Camerona w 1996(...) się akcja drugiej połowy ostatniego sezonu "Fear the Walking Dead". Zainfekowani wypadający z hotelowych okien i szalejący w restauracji? Wszystkie zdjęcia były kręcone właśnie w Rosarito Beach Hotel...

 • Brad Pitt i Robert Redford pod ostrzałem

  Eskalacja napięć na Bliskim Wschodzie skomplikowała prace amerykańskim filmowcom, którzy w Izraelu kręcili zdjęcia do thrillera szpiegowskiego "The Spy Game". Z powodu zagrożenia wybuchu wojny izraelsko-palestyńskiej, cała ekipa, w tym aktorzy Brad Pitt i Robert Redford, została zmuszona do przeniesienia się do Wielkiej Brytanii.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Zakazany owoc

  .... Rolę przystojnego księdza zaproponowano Robertowi Redfordowi. Jednak prace ugrzęzły na etapie niekończących się poprawek do scenariusza. W latach 80. w telewizji panowała moda na miniseriale(...)Stacja Abc wyłożyła 21 mln dolarów na 9-odcinkowy serial. Zdjęcia kręcono w Los Angeles, Kalifornijskim rancho Simi Valley, Watykanie i na Hawajach. Amerykańska premiera grzesznego obrazu miała...

 • Willem Dafoe kontra Robert Redford

  Willem Dafoe, bohater takich filmów, jak "Boże skrawki" , "Pluton" i "Spider-Man" , wystąpi u boku Roberta Redforda i Helen Mirren w dramacie o porywaczach, zatytułowanym "The Clearing". Zdjęcia na planie ruszą już 23 września.

 • Redford o zabójstwie Lincolna

  Robert Redford wyreżyseruje historyczny dramat "The Conspirator", opowiadający o zabójstwie Abrahama Lincolna - poinformował The Risky Biz Blog.

 • Redford i Mirren o porywaczach

  Robert Redford ( "Zawód: Szpieg" ) i Helen Mirren ( "Gosford Park" ) finalizują negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "The Clearing". Obraz będzie debiutem reżyserskim doświadczonego producenta Pietera Jana Brugge ( "Informator" ).