• Informacje na temat:

  robert rozpoczął

Artykuły na temat: robert rozpoczął
 • Bogumiła Wander: Co ją łączy z Robertem Lewandowskim?

  ...reklamowej rozpoczął niedawno współpracę z należącą do Roberta Lewandowskiego firmą RL Media. "Stali się poważnymi partnerami biznesowymi, którzy szybko złapali nić porozumienia. Poza współpracą(...) Robert Lewandowski (29 l.), najlepszy snajper, który w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji strzelił aż 16 bramek. Jest bardzo dumna z syna, który jest wybitnym specjalistą od reklamy. "Jestem...

 • Ponad 50 filmów na Festiwalu Aktorstwa Filmowego

  Ponad 50 filmów polskiej i zagranicznej kinematografii zostanie pokazanych podczas trzeciej edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu.

 • Joanna Schmidt i Ryszard Petru wezmą ślub? Robert Biedroń deklaruje pomoc

  Joanna Schmidt (38 l.) odkryła karty i wyznała, że ona i Ryszard Petru (44 l.) są razem. Były lider Nowoczesnej rozpoczął starania o rozwód z obecną żoną. Czy finałem ma być jego kolejny ślub, tym razem z koleżanką z partii?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Anna i Robert Lewandowscy: Jak dwie połówki jabłka!

  Anna (27 l.) i Robert (27 l.) Lewandowscy, para mistrzów. Powyższe zdanie dobrze określa to sportowe małżeństwo, ale głównie, jeśli chodzi o ich sukcesy sportowe. Jego w piłce nożnej. Jej w karate i fitness. Jednak ta para dobrze wie, że mistrzem się bywa, a na sukces trzeba ciężko pracować. Dlatego nigdy nie kłócą się o to, kto zajmie wyższe miejsce na podium. Teraz jest czas Roberta. To on...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Robert Downey Jr.: Jego syn został aresztowany!

  Syn Roberta Downeya Jr. (49 l.), 20-letni Indio Downey, już ma kłopoty z prawem! Został aresztowany za posiadanie narkotyków!

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Robert Janowski, jeden z ulubionych prezenterów Polaków, jest człowiekiem niezwykle wszechstronnym - śpiewa, komponuje, pisze wiersze, pracuje w radio i telewizji, z wykształcenia jest natomiast lekarzem weterynarii. Urodził się 22 marca 1961 roku w Inowrocławiu.

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

Zdjęcia na temat: robert rozpoczął