• Informacje na temat:

  robert sobkowicz

Artykuły na temat: robert sobkowicz
 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • Robert Górski: Będę żyć wiecznie

  Satyryk pokochał pracę aktora w "Słodkim życiu". Może dlatego, że rolę Jurka napisano specjalnie dla niego. Robert Górski opowiada też, czy tej wiosny zrezygnuje z posady premiera.

 • Świeży żart to... ryzyko!

  Kabaretowy Klub Dwójki tym razem zaprezentuje nasze ulubione miejsca wypoczynku. Morze, jeziora, góry? Robert Górski zaprasza na początek do Szczecina!

 • Artur Andrus nie wzrusza na zamówienie

  Artura Andrusa można spotkać tam, gdzie królują rozrywka i piosenka na wysokim poziomie. W teatrze, kabarecie oraz na festiwalach. I zawsze goni go czas.

 • Zdrowy tryb życia? Brzydzę się nim

  Gospodarzem pierwszego po wakacjach odcinka "Dzięki Bogu już weekend" będzie Kabaret Moralnego Niepokoju! Robert Górski i Rafał Zbieć poprowadzą program jako Tata i Mariusz.

 • Najlepszy detektyw świata

  Choć pierwsza powieść o Sherlocku Holmesie powstała 125 lat temu, jego przygody nadal nie nudzą. Geniusz dedukcji i jego wierny przyjaciel powracają w drugim sezonie serialu BBC "Sherlock 2".

Wideo na temat: robert sobkowicz
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...