• Informacje na temat:

  robert stockingerem

Artykuły na temat: robert stockingerem
 • Tak teraz czuje Tomasz Stockinger! Syn przerwał milczenie

  ....  Sytuacja wyglądała poważnie. Teraz, gdy największe zagrożenie minęło, o stanie jego zdrowia wypowiedział się syn, Robert, który uspokaja fanów aktora.  "Tata ma się coraz lepiej i jesteśmy pełni nadziei(...) poprosił o uszanowanie trudnej sytuacji. Za Stockingerem tęsknią jego przyjaciele z "Klanu". "Tomek jest osobą bardzo sprawną fizycznie, o pozytywnym podejściu do życia, jestem pewna, że szybko wróci...

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • Tomasz Stockinger w szpitalu! Co mu dolega?

  Tomasz Stockinger (64 l.), który jest znany ze swojej roli doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan", trafił do szpitala. Sytuację w rozmowie z "Faktem" skomentował jego syn, Robert.

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Tomasz Stockinger: Samotny, ale szczęśliwy

  Tomasz Stockinger (64 l.) z podziwem patrzy na syna Roberta (30 l.), który wyrasta na nową gwiazdę "Dzień dobry TVN".

 • Ona na pewno się nie nudzi!

  Kalendarz Aleksandry Szwed na najbliższe miesiące jest tak szczelnie wypełniony, że ona sama jest tym zaskoczona. Dwa spektakle, koncerty i gwóźdź programu: "Ekipa na swoim"! Czy przy tak napiętym grafiku aktorka znajdzie też czas na miłość?

 • Tomasz Stockinger podjął zaskakującą decyzję. Wszystko dla dobra syna!

  ...-metrowy dom odda synowi, Robertowi. Tomek stwierdził, że syn będzie miał z niego większy pożytek. Robert jest „rozwojowy”, założył rodzinę, ma żonę, dwuletnią córeczkę... Tomek podarował więc dom synowi(...) i radością. Obserwował mnie w roli taty, widział, że też robiłem wszystko w domu, łącznie z gotowaniem i zmywaniem. I wcale nie był to wynik przymusu... Robert poszedł w moje ślady" – cieszy się Tomasz...

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • Robert Stockinger: Dziecko dało mu w kość

  Po narodzinach córki w związku Roberta Stockingera (29 l.) nie było różowo, ale ocalił go. Dziś on i ukochana w pełni mogą cieszyć się z posiadania potomstwa.

 • Robert i Patrycja Stockinger pochwalili się córeczką! Urocza!

  Kilka dni temu, pod koniec października Robert Stockinger (28 l.) i jego żona Patrycja zostali dumnymi rodzicami. Para dziennikarzy postanowiła pochwalić się maluszkiem w mediach społecznościowych!

Wideo na temat: robert stockingerem
 • Tomasz Stockinger w Księdze Rekordów Guinnessa

  Reporter "Dzień Dobry TVN" Robert Stockinger wybrał się do Kołobrzegu, aby dopingować swojego ojca w morskiej, lodowatej kąpieli. - Morsem jestem od roku. Rok temu wszedłem do wody po raz pierwszy. To było moje ciche marzenie - przyznał Tomasz Stockinger. (Dzień Dobry TVN/x-news)