• Informacje na temat:

  robert tyszkiewicz

Artykuły na temat: robert tyszkiewicz
 • Rowiński ma żółtaczkę?

  Robert Rowiński , 26-letni taneczny partner Moniki Pyrek , którego w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zastąpił Krzysztof Hulboj , trafił w piątek do szpitala. Lekarze podejrzewają żółtaczkę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Znowu zatańczą

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się między innymi Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota. Zobaczymy także sporą ilość aktorów serialowych.

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  ...z "rodzinki.pl" i Monika Borecka z "Drugiej szansy" - uplasowała się dopiero na 13. miejscu tuż przed Januszem Gajosem i... Robertem Lewandowskim. Drugą dziesiątkę "najcenniejszych gwiazd" zamyka Maciej(...) Beata Tyszkiewicz. Na 21. miejscu znalazła się Katarzyna Bujakiewicz, czyli  Marta z "Na dobre i na złe", a listę zamyka Katarzyna Zielińska, czyli Marta z "Barw szczęścia". Barbara Kurdej-Szatan...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Schimscheiner do domu

  ...jury, w którym zasiadają Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński oraz pięknie prezentujące się nie tylko na parkiecie pary taneczne. W czwartym odcinku fokstrota zatańczyli Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska - poprawnie, ale bez rewelacji, Robert Janowski i Anna Bosak - swingująco, duet Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, który zachwycił praktycznie całe jury oraz jedyni...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Ostatnie tango Figury

  ...tak surową ocenę w porównaniu do innych wykonań. Figurze nie pomogło nawet wsparcie jurorów. "Kasia wie, że ją kocham i niezręcznie mi o niej mówić"- przyznała Beata Tyszkiewicz. Komisja dała parze 30 punktów. Jednak to nie wystarczyło, bo widzowie tango Figury ocenili nagorzej, lub po prostu wysłali za mało SMS-ów? Na parkiecie blado wypadło również tango Małgorzaty Sochy i Roberta Kochanka...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

Zdjęcia na temat: robert tyszkiewicz