• Informacje na temat:

  robert układ

Artykuły na temat: robert układ
 • "Na Wspólnej": Robert zwolniony?

  ...z prezesem Koskinenem! Czy Eliza straci pracę? Robert zwolniony przez sprawę garbarni? Weronika i Agnieszka zwołują konferencję prasową - namawiają dziennikarzy, żeby bacznie przypatrywali się sprawie garbarni. Boją się, że "układ" będzie chciał zamieść sprawę pod dywan. Jakby na potwierdzenie, Robert ma bardzo nieprzyjemną rozmowę ze swoim szefem. Komendant zarzuca mu przekroczenie obowiązków...

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez Wiesława Komasę, Lidię Sadową, Mikołaja Krawczyka. Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk, scenariusz napisał Robert Brutter. Emisja przewidziana jest wiosną 2015 w TVP1.

 • "Na Wspólnej": Garbarnia nie do ruszenia - czy Weronika i Robert się poddadzą?

  Garbarnia nie do ruszenia - czy Weronika i Robert się poddadzą? Weronika orientuje się, że jest śledzona! Tymczasem Robert dostaje ostrą reprymendę od swojego szefa - ma natychmiast zostawić w spokoju sprawę garbarni! Wygląda na to, że układ działa! Sławek i Renata odkryli całą prawdę o Darii i Dominiku? Dominik pakuje się na wyjazd do Hiszpanii, do Kasi. Daria jest załamana. Sławek...

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Robert Kudelski już po ślubie? Na palcu nosi obrączkę!

  Robert Kudelski (40 l.) nigdy nie pochwalił się na salonach żadną partnerką. Co zatem oznacza złota obrączka, którą nosi od jakiegoś czasu?

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • "Układ": Dziennikarz na tropie

  ..."Washington Post" - Boba Woodwarda i Carla Bernsteina. O ich śledztwie opowiadał znakomity film "Wszyscy ludzie prezydenta" z Dustinem Hoffmanem i Robertem Redfordem. Teraz przed nami nowy serial(...) obejrzeć norweski "Układ" ("Mammon") także z tego powodu, że jest to format, do którego nawiązuje produkowany przez HBO polski serial "Pakt" z Marcinem Dorocińskim (premiera w październiku...

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • Marta Kaczyńska pod ostrzałem Roberta Górskiego. "Jest moralistko-skandalistką"

  Robert Górski (48 l.) wydał książkę, w której trochę miejsca poświęcił m.in. Marcie Kaczyńskiej (39 l.). Okazuje się, że ma bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości nieco do zarzucenia. Jego zdaniem osoba Marty "budzi konsternację" nawet wśród wyborców rządzącej partii.

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

Zdjęcia na temat: robert układ
Dyskusje na temat: robert układ