• Informacje na temat:

  robert wagner zdjęcia

Artykuły na temat: robert wagner zdjęcia
 • Serialowy przewodnik

  ...i przyznaje, iż jest w ciąży. Jednak okłamuje przyjaciela, twierdząc, że ojcem dziecka jest jej niedoszły mąż, Robert. Tymczasem Maryla umawia się z Tomkiem. Pretekstem spotkania jest kłótnia kobiety(...) i nie chce przyjąć życzeń. Po południu rozpromieniony Miłosz wraca z uczelni. Zdjęcia nie tylko zapewniły mu zaliczenie, ale także zostały wyróżnione przez wykładowcę. Lubicza odwiedza Agnieszka z Zosią...

 • Wojna na seriale

  ...się mafii i zostaje zmuszony do walki z panującym w mieście układem. Oprócz Roberta Gonery w produkcji zobaczymy m.in. Edytę Olszówkę oraz Jana Wieczorkowskiego . Zobacz(...). Zdjęcia nagrywano w Alpach austriackich, (serialowej Szwajcarii), na wysokości ponad 3000 m n.p.m. Realizacja serialu w Polsce rozpoczęła się w połowie maja. W serialu grają m.in.: Paweł Małaszyński...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Film "Drużyna" o siatkarskiej reprezentacji Polski od piątku w kinach

  Opowiadający o reprezentacji siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi w piątek do kin. Pokazuje polskich zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • Kolejni mutanci w "X2"

  Dwie kolejne młode aktorki dołączyły do obsady filmu "X2", kontynuacji przeboju "X-MEN" . Kea Wong i Shauna Kain wcielą się w mutantki obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Zdjęcia na planie filmu "X2" rozpoczęły się 17 czerwca w kanadyjskim Vancouver. Swe role w historii powtarzają aktorzy znani z pierwowzoru.

 • Telewizja: Inwazja glin

  "Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.

 • X-MENI w natarciu

  W Sieci pojawiła się lista wszystkich nowych mutantów, którzy dołączą do drużyny profesora X w filmie "X2", kontynuacji przeboju "X-MEN" . Obok bohaterów znanych z pierwowzoru w obrazie zadebiutuje aż dziewięć nowych postaci obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami.

 • "Austin Powers 3" ma tytuł

  Trzecia część przygód agenta specjalnej troski Austina Powersa, nosić będzie tytuł "Goldmember". W roli Goldmembera wystąpi oczywiście sam Mike Myers, który zagra również Austina, Doktora Zło i Grubą Świnię. Postać Goldmembera ma być wzorowana na potwornych przeciwnikach, z którymi walczył agent 007 - James Bond.

 • Dla kogo Orły 2012?

  We wtorek, 7 lutego, ogłoszone zostały nominacje do nagród Polskiej Akademii Filmowej! W kategorii najlepszy film szansę na zwycięstwo mają produkcje: "W ciemności", "Róża" oraz "Sala samobójców".

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .