• Informacje na temat:

  robert więckiewicz informacje

Artykuły na temat: robert więckiewicz informacje
 • Mija 5 lat od premiery "Odwróconych"

  Kiedy dokładnie 5 lat temu - 16 marca 2007 roku - wyemitowany został pierwszy odcinek "Odwróconych", nikt nie przypuszczał, że grający w tym serialu pruszkowskiego gangstera Robert Więckiewicz stanie się dzięki roli "Blachy" jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów i zagra w filmie nominowanym do Oscara.

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Zmarł Andrzej Wajda

  ...". Główne role zagrali w nim Robert Więckiewicz, który wcielił się w Lecha Wałęsę, i Agnieszka Grochowska, jako Danuta Wałęsa. Scenariusz napisał Janusz Głowacki. W rozmowie z PAP reżyser wyraził...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Narzeczona wściekła na Szyca

  Producenci filmu o Lechu Wałęsie "My, naród polski" uznali, że powszechnie znane upodobanie Borysa do mocnych trunków może wizerunkowo zadziałać na niekorzyść obrazu.Teraz wiadomo już, że zamiast Szyca w rolę prezydenta wcieli się Robert Więckiewicz. Informacja jest potwierdzona - zdjęcia do filmu ruszą 21 listopada. U boku Więckiewicza mają wystąpić m.in. Olga Bołądź i Monica Belluci. Tymczasem...

 • Więckiewicz i Machulski na gali Oscarów

  Robert Więckiewicz, odtwórca głównej roli w filmie "W ciemności" oraz producent tego filmu Juliusz Machulski będą towarzyszyć Agnieszce Holland podczas niedzielnej gali rozdania Oscarów - powiedziała w środę reżyserka. Do USA Holland wylatuje w czwartek.

 • Naznaczony

  Tadeusz spotyka się w parku z Grippenem, który ma wręczyć mu materiały dotyczące Nieznajomego. Podczas ucieczki przed agentem Skowrońskim dziennikarz zostaje ciężko ranny. W jego zgubionym portfelu Kral znajduje informacje o tym, gdzie należy szukać profesora Radlera. Tymczasem Władek (Robert Więckiewicz), właściciel zakładu pogrzebowego Happy End, romansuje jednocześnie z kilkoma kobietami...

 • Rola właściwie nie dla mnie

  Dobra passa Roberta Więckiewicza trwa nieprzerwanie od kilku lat. Jego rola w dramacie Grega Zglińskiego "Wymyk" tylko potwierdza jego aktorską klasę. "Ujęło mnie, że Greg zobaczył we mnie pewne rzeczy, których inni może nie dostrzegają, albo są za leniwi, żeby dostrzec. I to mi się bardzo spodobało" - wyznaje bohater filmu.

 • Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki na Różach Gali

  ...z "Bez tajemnic", za rolę w spektaklu "Biała bluzka", w kategorii Film Robert Więckiewicz, czyli niezapomniany Blacha z "Odwróconych", za rolę w filmie "Baby są jakieś inne". Pozostałe nagrody trafiły(...) w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

 • "W ciemności": Jakie są szanse na Oscara?

  Twórcy filmu "W ciemności", w reżyserii Agnieszki Holland, nominowanego do tegorocznej nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepszego filmu zagranicznego mają nadzieję na statuetkę Oscara, chociaż za faworyta uchodzi irańskie "Rozstanie".