• Informacje na temat:

  robert więckiewicz młody

Artykuły na temat: robert więckiewicz młody
 • "Rojst": Magdalena Walach i upiory przeszłości

  ...prawdy" Borysa Lankosza na podstawie prozy Zygmunta Miłoszewskiego. Wtedy pani ekranowym partnerem był Robert Więckiewicz, tutaj są to Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Jak się pracowało w takim(...) się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), który przejeżdża tam z żoną (Zofia Wichłacz) i jest synem wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie...

 • Genialny naukowiec, błyskotliwy śledczy

  Oparty na faktach dramat "Teoria wszystkiego", nominowany do Oscara w pięciu kategoriach, oraz polski kryminał "Ziarno prawdy", adaptacja bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, to najgłośniejsze premiery tego tygodnia.

 • Więckiewicz w roli głównej

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu TVP. "Londyńczycy" będą opowieścią o Polakach, którzy wyemigrowali w ostatnim czasie do Anglii w poszukiwaniu pracy. W jednej z głównych ról wystąpi Robert Więckiewicz.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...losów byłego już gangstera "Blachy", w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później(...) specjalistka od mediów społecznościowych. Basi trudno będzie pogodzić się z tym, że nowa koleżanka zacznie kwestionować podejmowane przez nią decyzje. Młody wiek współpracowniczki sprawi...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Szlify aktorskie zdobywał u Lubiczów

  ..., co będzie dalej. Mam nadzieję, że ich losy potoczą się szczęśliwie. Ostatnio miał pan zdjęcia do filmu "Wałęsa" Andrzeja Wajdy. Jak to jest pracować z takim aktorem jak Robert Więckiewicz? To(...), jak młody aktor - gówniarz tak naprawdę - ma grać z kimś takiej klasy. Okazało się, że w ogóle nie dał mi odczuć, że między nami jest taka różnica poziomów. Myślę, że dużo się od niego nauczyłem...

 • Więckiewicz Hitlerem u Machulskiego

  Nowa komedia Juliusza Machulskiego, nawiązująca do II wojny światowej "AmbaSSada", z Robertem Więckiewiczem w roli Adolfa Hitlera i muzykiem Adamem "Nergalem" Darskim w roli Joachima von Ribbentropa, trafi do kin 18 października.

 • Naznaczony

  Kral znajduje informacje o tym, gdzie należy szukać profesora Radlera. Tymczasem Władek (Robert Więckiewicz), właściciel zakładu pogrzebowego Happy End, romansuje jednocześnie z kilkoma kobietami(...). Mężczyzna rozpoznaje w prześladowcach pracujących u niego grabarzy. Jednemu z nich (Jerzy Grałek) uwiódł córkę Natalię (Julia Pietrucha). Drugi, młody stolarz Wit (Lesław Żurek), jest bratem dziewczyny...

 • Jak syn górnika został gwiazdą

  Robert Więckiewicz nigdy nie ukrywał, że pochodzi z miejsca, gdzie większość ludzi jest skazana na to, by pracować 25 lat pod ziemią. Jednak jego zawsze ciągnęło do wielkiego świata.