• Informacje na temat:

  robert wyglądał

Artykuły na temat: robert wyglądał
 • Mariola Raczkowska była bliską przyjaciółką Roberta Leszczyńskiego (†48) i to do niej dziennikarz zadzwonił tuż przed śmiercią. Nie odebrała. Dziś nie może sobie tego darować.

 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.

 • Kilka dni temu Makary Janowski (18 l.), syn Roberta Janowskiego miał wypadek. Podczas zjazdu z alpejskiego stoku stracił równowagę, upadł i uderzył głową o ubite, twarde jak kamień zbocze - pisze "Rewia". Doznał wstrząsu mózgu. Wypadek wyglądał bardzo dramatycznie, jednak od tragedii uchronił chłopaka kask. Robert Janowski o wypadku syna dowiedział się w Warszawie. Po nagraniu programu "Jaka to...

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • "Na dobre i na złe": Miłość, szantaż i... więzienie!

  Przed nami 640. odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą. Jak będzie wyglądał finał 17 sezonu? Ciekawych zapraszamy na fotostory!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Mama Anny Lewandowskiej szczerze o porodzie: "Był niesamowity"

  Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, dla całej rodziny opieka Maryi jest bardzo ważna. Teraz Anna Lewandowska (28 l.) i jej mama chcą, żeby łaska spłynęła na maleńką Klarę. Przy okazji w jednym z wywiadów Maria Stachurska wspominała, jak wyglądał poród jej córki!

 • "Wakacje z kabaretem": Polak na urlopie

  Podczas "Wakacji z kabaretem" Robert Górski i Marcin Wójcik wraz z zaproszonymi satyrykami pokażą, jak wyglądał urlop przeciętnego Polaka na przestrzeni kilku dekad.

 • Papież pobłogosławił Lewandowskiego

  W sobotę 22 czerwca Anna Stachurska (25 l.) i Robert Lewandowski (25 l.) powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Jak wyglądał jeden z najgłośniejszych ślubów tego roku?

 • Wilki: Tradycyjne Boże Narodzenie

  - Zawsze zazdrościmy znajomym, którzy wyjeżdżają, ale nas jakoś tradycja przykuwa tutaj. A święta będą właśnie tradycyjne - powiedział portalowi INTERIA.PL Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, który Boże Narodzenie spędzi w domu, wraz z najbliższymi.

Dyskusje na temat: robert wyglądał
 • Re: "Korona królów": Robert Gonera wygrał z nałogiem. Nie pije już pięć lat!

  Panie Robercie, wygląda Pan jak stary wymięty alkohololik. Tyle lat chlania musi pozostawić ślady... I po co Panu to było? Jeden Himilsbach wystarczy. Zobaczy Pan jak po takim długim piciu szybko się Pan zestarzeje i zniedołężnieje. Za 5 lat będzie Pan wyglądał na 70 ale i też tak będzie się Pan czuł i psychicznie i fizycznie. Niech się Pan zatrudni w jakimś barze na Hawajach, niech tam Pan

 • Re: Robert Moskwa (doktor Artur Rogowski)

  Kto mu obcina grzywkę? Wyglądał dziś jakby się strzygł u praktykantek.

 • Re: Dziś jej uroda jest tylko wspomnieniem.

  Ciekawe jak autor tego artykułu będzie wyglądał za jakiś czas i czy do śmiechu mu będzie jak go ktoś oceni podobnie jak on to czyni ... Każdy wiek ma swoje uroki - to mądrość obca autorowi.