• Informacje na temat:

  roberta jaworskiego

Artykuły na temat: roberta jaworskiego
 • Szpital

  Ratownicy przywożą na SOR Aleksandrę Jaworską, która spadła ze schodów i złamała nogę. Pacjentka mówi Robertowi Szewczykowi, że jest w trzecim miesiącu...

 • Maria Seweryn się rozwodzi

  Maria Seweryn wyznała w magazynie "Rewia", że zamierza rozstać się ze swoim mężem Robertem Jaworskim.

 • Maria Seweryn: Życie po rozwodzie

  Maria Seweryn , córka Krystyny Jandy, szefuje warszawskiemu Och-Teatrowi. Prywatnie prowadzi dom i po rozwodzie z fotografem Robertem Jaworskim samotnie wychowuje dwie córki.

 • Pogo z Szopenem i wiochmenem

  Żywiołak, "Globalna wiocha", Karrot Kommando

 • Córka Jandy czuje się samotna

  Maria Seweryn (34 l.) ma za sobą nieudane małżeństwo z fotografem Robertem Jaworskim. Mimo że jest zajętą osobą, bardzo brakuje jej mężczyzny u boku.

 • Deuter: Śmieci i diamenty

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Śmieci i diamenty" reaktywowanej w 2010 roku grupy Deuter.

 • Seweryn: Nie byliśmy bogaci

  Aktorka Maria Seweryn, córka Krystyny Jandy, jest obecnie w trakcie rozwodu z Robertem Jaworskim. W jednym z wywiadów wspomina swoje małżeństwo oraz życie w biedzie: "Nie byliśmy bogaci" - wyznaje.

 • Deuter powraca

  Utworem "Dziś" na scenę powraca legenda polskiej sceny niezależnej - zespół Deuter. Pierwsze koncerty planowane są na przełom marca i kwietnia.

 • Rozwód w rodzinie Jandy

  Krystyna Janda przeżywa ostatnio wiele stresu. Najpierw śmierć męża, teraz rozwód córki. Powodem rozstania Seweryn i Jaworskiego było zbyt wczesne wejście w dorosłe życie - czytamy w magazynie "Świat&Ludzie". "Pani Marysia urodziła pierwszą córeczkę, gdy miała 22 lata. Dla dziewczyny, która nie poznała życia i była zależna od rodziców, to był skok w przepaść" - dodaje gazeta. Seweryn nikogo nie...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Kobieta współczesna

  Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek Teresa Budzisz-Krzyżanowska, kończy w poniedziałek, 17 września, 70 lat. Najwybitniejsze role stworzyła na scenicznych deskach. "W teatrze aktor może się przynajmniej bronić. W filmie wszystko jest w rękach reżysera" - tłumaczy swą niechęć do X muzy.

Wideo na temat: roberta jaworskiego
 • Świnki

  "Świnki" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów na FPFF w Gdyni ("Wszystko, co najważniejsze" 1992, "Cześć Tereska" 2001) Roberta Glińskiego. Obraz porusza trudną i kontrowersyjną tematykę prostytucji nieletnich, która w ostatnich latach, zwłaszcza na terenach przygranicznych, staje się plagą. Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego film stał się głosem w szerszej dyskusji na ten temat. Zdjęcia do "Świnek" realizowano od 28 czerwca do 26 lipca 2008 roku w dwóch...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.