• Informacje na temat:

  roberto benigni zdjęcia

Artykuły na temat: roberto benigni zdjęcia
 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Roberto Benigni: Wrażliwy klaun

  Chwila, w której Roberto Benigni otrzymał Oscara za film "Życie jest piękne" pozostanie jednym z najbardziej pamiętnych momentów w historii nagród Akademii. Włoski aktor i reżyser, ucieleśnienie "kolosalnej radości" życia, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Roberto Benigni o Iraku

  Roberto Benigni ( "Życie jest piękne" , "Pinokio" ) wyreżyseruje film "La tigre e la neve" ("The Tiger and the Snow"). Produkcja ma być komedią, a jej bohater to włoski poeta, który w momencie ubiegłorocznej amerykańskiej inwazji przebywa akurat w Iraku.

 • Roberto Benigni u Woody'ego Allena?

  Woody Allen chce, by w jego następnym filmie, który tego lata będzie kręcił w Rzymie, zagrał znany włoski reżyser, aktor i komik, genialny interpretator Dantego - Roberto Benigni.

 • Woody Allen kręci z Roberto Benignim

  "Bop Decameron" - to roboczy tytuł następnego filmu, jaki nakręci Woody Allen, tym razem w Rzymie. Zagra w nim jeden z najpopularniejszych włoskich komików, reżyserów i aktorów - Roberto Benigni.

 • Roberto Benigniego pochwała poezji

  Wychwalany pod niebiosa za "Życie jest piękne" włoski aktor i reżyser Roberto Benigni dostał od krytyki cięgi za swój kolejny "tragikomiczno-wojenny" obraz - "Tygrys i śnieg" . Niesłusznie.

 • "Pinokio" Benigniego - zdjęcia w maju

  Trwają przygotowania do realizacji filmowej adaptacji książki "Pinokio". Informowaliśmy już, że reżyserem filmu i odtwórcą głównej roli będzie słynny włoski aktor, komik i reżyser Roberto Benigni. Magazyn Variet poinformował ostatnio, że ustalono już termin rozpoczęcia zdjęć - pierwszy klaps zabrzmi na planie w połowie maja 2001 roku.

 • Benigni ucieka przez tłumem paparazzich

  W kolejnym dniu zdjęć do filmu "Bop Decameron" w Rzymie Woody Allen kręcił zabawne sceny w jednym z najsłynniejszych starożytnych zabytków, Ara Pacis. Media opublikowały zdjęcia z pokazu damskiej bielizny w Ołtarzu Pokoju, wzniesionego przez cesarza Augusta.

 • Benigni na planie u Allena

  Najbardziej znany włoski komik, reżyser i aktor Roberto Benigni pojawił się w piątek, 5 sierpnia, po raz pierwszy na planie filmu, jaki Woody Allen kręci w Rzymie. Zdjęcia z udziałem artysty kręcono w samym sercu Wiecznego Miasta, przy Piazza del Popolo.

 • Początek zdjęć do "Pinokia"

  W poniedziałek, 2 lipca, zabrzmi pierwszy klaps na planie najnowszego filmu Roberto Benigniego "Pinokio". Jak podają producenci, jest to najdroższa produkcja w historii włoskiej kinematografii. Pierwsze zdjęcia powstaną w starej fabryce chemicznej w pobliżu małego włoskiego miasteczka Terni, w Umbrii.