• Informacje na temat:

  roberts zagra

Artykuły na temat: roberts zagra
 • "Homecoming": Julia Roberts na małym ekranie!

  Julia Roberts zagra główną rolę w nowym serialu Amazon Prime zatytułowanym "Homecoming".

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Julia Roberts w kolejnym serialu telewizyjnym

  Możliwe, że aktorka znana z takich filmów jak "Pretty Woman", "Erin Brockovich" zagra główną rolę w kolejnej produkcji telewizyjnej.

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • "Today Will Be Different": Julia Roberts w serialu!

  Julia Roberts zagra główną rolę w nowym serialu HBO zatytułowanym "Today Will Be Different".

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Julia Roberts i Richard Gere jednak są razem?!

  Pogłoski o romansie Julii Roberts (49 l.) i Richarda Gere'a (67 l.) znów wróciły!

 • Julia Roberts w remake'u oscarowego filmu

  Julia Roberts prawdopodobnie zagra w hollywoodzkim remake'u nagrodzonego w 2010 roku Oscarem filmu "Sekret jej oczu".

 • „Za głosem serca”: Luis Roberto Guzman walczy z plotkami

  Wszystko zaczęło się w 2012 roku od roli w filmie "La otra familia". Luis Roberto Guzmán razem z Jorge Salinasem zagrali parę homoseksualistów, którzy obejmują opieką 7-letniego Hendrixa(...)" Luis i Angelique Boyer zagrali w odważnej scenie miłosnej w jeziorku. Aktor nie omieszkał pochwalić ekranowej partnerki za wielki profesjonalizm i urodę. Dodał też, że z chęcią powtórzy to doświadczenie...

 • Gościnnie zagra w serialu

  W drugim sezonie "Żony idealnej" ("The Good Wife") do produkcji dołączy znany z "Rubikonu" Dallas Roberts.

Zdjęcia na temat: roberts zagra
Wideo na temat: roberts zagra
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...