• Informacje na temat:

  robin williams ślub

Artykuły na temat: robin williams ślub
 • Trzeci ślub Robina Williamsa

  Słynny aktor Robin Williams (60 l.) znów zmienił stan cywilny. Gwiazdor w minioną niedzielę (23 października) po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Jego żoną została Susan Schneider .

 • Trzeci ślub Robina Williamsa

  Robin Williams znów zmienił stan cywilny. Jak się okazało, gwiazdor w minioną niedzielę po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu i został mężem Susan Schneider.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...sierpnia światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Robina Williamsa. 63-letni gwiazdor popełnił samobójstwo. Nie mógł poradzić sobie z depresją i chorobą Parkinsona, przejmującą władzę nad jego ciałem(...) w Polsce i na świecie. Okazuje się, że nasi ulubieńcy dostarczyli nam wielu tematów do rozmów w 2014 roku. Byliśmy świadkami ślubów, zaręczyn i narodzin dzieci. Mieliśmy szansę zobaczyć wybuchające gorące...

 • Robin Williams: Licencja na ślub

  Robin Williams ( "Fisher King" , "Zdjęcie w godzinę" ) i Mandy Moore ( "Córka prezydenta" , "Szkoła uczuć" ) wystąpią w komedii romantycznej "License to Wed". Film opowie o młodej parze, której ślubne plany zakłóca pewien nadgorliwy pastor. Zdjęcia rozpoczną się w maju i realizowane będą w Los Angeles i Meksyku.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Coppoli, w którym Cosby wystąpił u boku Robina Williamsa. W latach 1998- 2000 aktor prowadził program "Kids Say the Darndest Things" znany w Polsce jako ''Bill Cosby i dzieciaki". Zaangażował się(...) Lenny’ego Kravitza, z którym w 1987 roku wzięła ślub w Las Vegas, a rok później urodziła mu córkę. Przez pewien czas para współpracowała ze sobą: Bonet współtworzyła płytę "Let Love Rule...

 • Jak uwieść swoją żonę?

  Słynny raper i gwiazda reality show "Snoop Dogg, Father Hood" ("Snoop Dogg, Ojcem Być") telewizji E! Entertainment opowiada o tym jak uwodzi swoją żonę oraz o wspólnych wypadach z Davidem Beckhamem.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  Teda, a tymczasem pękamy ze śmiechu oglądając wyczyny grupy przyjaciół. Już na samym początku siódmego sezonu wylądujemy na przygotowaniach do ślubu... Barneya (Neil Patrick Harris)! Ale pan młody razem z Tedem (Josh Radnor) będą przypominali sobie ślub, podczas którego Robin (Cobie Smulders) o mały włos nie zdradziła się, że nadal coś czuje do Stinsona... Tak więc na chwilę, kiedy poznamy...

 • Płatne wakacje na... planie filmu

  Diane Keaton, Robert De Niro, Robin Williams to tylko niektóre z gwiazd, które wystąpiły w filmie "Wielkie wesele". Film ten wejdzie do polskich kin na początku wakacji.

 • Majówka przed telewizorem

  Dla wielu z nas w sobotę rozpocznie się długi weekend. Jeśli pogoda dopisze, z pewnością spędzimy go na świeżym powietrzu, ale gdyby jednak okazało się, że warunki meteorologiczne nie będą sprzyjające, telewizje zadbały o to, byśmy się specjalnie nie nudzili.

 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".