• Informacje na temat:

  robin williams z żoną

Artykuły na temat: robin williams z żoną
 • Robin Williams przez lata walczył z uzależnieniami i depresją!

  Robin Williams (63 l.) znany był ze swoich ról komicznych. Jego życie prywatne wcale jednak nie było takie różowe…

 • Ostatnie Boże Narodzenie z Robinem Williamsem

  Pojawił się zwiastun filmu "A Merry Friggin' Christmas", w którym jedną ze swych ostatnich ról zagrał Robin Williams.

 • Robin Williams: jego żona przerywa milczenie! Zdradziła, co przyczyniło się do jego śmierci

  Robin Williams (†63 l.) popełnił samobójstwo w zeszłym roku, ale dopiero teraz na jaw wychodzą szczegóły związane z jego śmiercią. Żona artysty opowiedziała o nich niedawno.

 • Rodzina Robina Williamsa walczy o pieniądze

  Rodzina Robina Williamsa od śmierci aktora spiera się o spadek. 11 sierpnia 2014 roku gwiazdor popełnił samobójstwo, wieszając się na pasku od spodni w swoim domu.

 • Nie żyje Robin Williams!

  Słynny hollywoodzki aktor Robin Williams został znaleziony martwy w poniedziałek w swym domu w północnej Kalifornii - poinformowała amerykańska policja. Gwiazdor najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Żona Robina Williamsa zdradziła szokującą prawdę o mężu!

  Śmierć Robina Williamsa (†63 l.)  zszokowała ludzi na całym świecie. Fantastyczny aktor i komik był idolem dla milionów. Można powiedzieć, że miał wszystko: rodzinę, sławę, pieniądze. Wiadomo było(...) jednak nowe światło na całą sprawę... Wdowa wyznała bowiem, że niedawno u Williamsa wykryto pierwsze objawy śmiertelnej choroby! "Robin był trzeźwy i bardzo odważny w swojej walce z depresją, lękiem...

 • Mural dla Robina Williamsa

  Wybitny aktor Robin Williams został bohaterem muralu w Nowym Jorku. Efren Andaluz postanowił oddać hołd hollywoodzkiemu gwiazdorowi, który w zeszłym roku popełnił samobójstwo.

 • Wdowa po Robinie Williamsie pozwała dzieci gwiazdora!

  Śmierć Robina Williamsa była ogromnym szokiem dla milionów jego fanów na całym świecie. Przypomnijmy, że zmagający się z depresją i uzależnieniem od narkotyków i alkoholu gwiazdor popełnił(...) zaskarżyła dzieci Williamsa z poprzednich małżeństw o przywłaszczenie sobie wszystkich drogocennych pamiątek po jej mężu. Kobieta twierdzi, że do ich posiadłości wkradł się ktoś obcy i wyniósł wszystkie...

 • Walczą o majątek po Robinie Williamsie

  Wdowa po Robinie Williamsie, która walczy z dziećmi zmarłego męża o prawo do majątku po nim, złożyła do sądu brakujące dokumenty w tej sprawie.