• Informacje na temat:

  rock hudson zdjęcia

Artykuły na temat: rock hudson zdjęcia
 • "Dynastia": Alexis – pierwsza serialowa modliszka

  ...drugich niewątpliwie należało publiczne upokorzenie, obrażanie i wyrzucenie z obsady Ali McGraw, a także obserwowanie, jak Rock Hudson, jeden z najprzystojniejszych i najbardziej kasowych gwiazdorów...

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...oglądać ją m.in. w "Zatańcz ze mną", "Fatalnym zauroczeniu", "Pani Winterbourne", komedii "Flinstonowie: Niech żyje Rock Vegas", "Opowieści wigilijnej" czy "Przyszłym dziecku". Krakowski pojawiła się(...) Tony Award i Drama Desk Award. Aktorkę można też usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu "Hudson River Blues" oraz w wielu innych nagraniach z muzyką do przedstawień broadwayowskich, w których się...

 • Colin Farrell na Biegunie Północnym

  Colin Farrell ( "Aleksander" , "Telefon" ), który wystąpi w kinowej wersji popularnego w latach 80. serial u "Miami Vice", jest zainteresowany udziałem w remeke'u filmu "Stacja arktyczna Zebra" z 1968 roku. Przed laty, główną rolę w oryginalnej produkcji zagrał Rock Hudson.

 • Legendarni Slowdive gwiazdą OFF Festival!

  Slowdive, Orchestre Poly-Rythmo De Cotonou, Andrew W.K., John Wizards i wielu, wielu innych... Na niektórych czekaliście, innych się nie spodziewaliście. Dzisiaj shoegaze, afrobeat, elektroniczne eksperymenty, psychodeliczna jazda, funk, punk, rap, folk itp., itd. - oto kolejne mocne punkty programu katowickiego OFF Festivalu (1-3 sierpnia)!

 • Jonathan Mostow zmienia twarz

  Jonathan Mostow, twórca filmów "U-571" i "Terminator 3: Bunt maszyn" , będzie reżyserem nowej wersji filmu "Seconds", znanego w Polsce pod tytułem "Twarze na sprzedaż". Jest to historia człowieka, który otrzymuje propozycję rozpoczęcia nowego życia pod zmienioną tożsamością. Remake opowieści Johna Frankenheimera otrzyma najprawdopodobniej nowy tytuł.

 • "Wspaniała": W stylu retro

  Debiut Régis Roinsarda to przyjemna komedia romantyczna, podtrzymująca filmowo-serialową modę na styl retro. Ambitna dziewczyna z francuskiej prowincji lat 50., zostaje sekretarką, by wkrótce rozpocząć morderczy trening do konkursu na szybkie pisanie na maszynie. Przy okazji ma szansę zdobyć serce przystojnego szefa w osobie Romain Duris.