• Informacje na temat:

  rockowa bransoletka

Artykuły na temat: rockowa bransoletka
 • Kim jest "Wendy"?

  "Wendy" - tak właśnie znajomi i przyjaciele nazywają Annę Wendzikowską. To również nazwa stworzonej przez nią kolekcji bransoletek.

 • "Twardo stąpam po chmurkach"

  13 czerwca ukazał się drugi solowy album Lidii Kopanii zatytułowany "Przed świtem". Wokalistka w rozmowie z Emilią Chmielińską zdradza, że od 1999 roku, kiedy debiutowała z pomocą Roberta Jansona, każdego dnia starała się robić krok w stronę sukcesu. Droga do niego wiodła m.in. przez Niemcy, gdzie śpiewała w rockowym zespole Kind Of Blue. Lidia swoją karierę określa jako serię wzlotów i upadków.

 • Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce. Biało-czerwony Gdańsk

  W środę (19 czerwca), na PGE Arena odbędzie się pierwszy koncert grupy Bon Jovi w naszym kraju.

 • "Zawiewa w czaszkę"

  Siedem lat po wydaniu płyty "Spectrum", przypomniała o sobie tarnowska grupa Ziyo. Jak się okazuje, legenda nowej fali przez ten czas nie zawiesiła działalności. Jej dorobek można sobie było przypomnieć pod koniec 2004 roku, kiedy w sklepach pojawiły się reedycje wszystkich płyt zespołu dowodzonego od początku przez wokalistę Jerzego Durała. Te wznowienia były swego rodzajem przygotowaniem terenu pod premierowy materiał, który ukazał się 16 maja 2005 r.. Wtedy na półki sklepowe trafiła płyta...

 • Weekend przed telewizorem? Czemu nie!

  Weekend zapowiada się bardzo gorąco i to nie tylko ze względu na nadchodzącą falę ocieplenia. Stacje telewizyjne mają w swej ofercie wiele filmów, które skutecznie mogą odciągnąć nas od wiosennych porządków.