• Informacje na temat:

  rockowa gwiazdka

Artykuły na temat: rockowa gwiazdka
 • O której znanej osobie czytaliście najchętniej w 2009 roku? Która gwiazdka sprawiła, że polski show-biznes stał się barwniejszy? Do kogo należał 2009 rok? Zagłosujcie w ankiecie!

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • Ewelina Lisowska rozkraczona pozuje do zdjęcia! To nie wygląda dobrze

  Ewelina Lisowska (26 l.) nigdy nie narzekała na swoją figurę, ale ostatnio ostro wzięła się do pracy nad sylwetką. Efektami treningów regularnie chwali się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Recenzja LemON "Scarlett": LemON da się lubić

  Dotychczasowi fani będą zachwyceni, nowych długo nie trzeba będzie szukać. "Scarlett" wie, jak przypodobać się publiczności.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk weźmie udział w show?

  Magdalena Boczarska (37 l.) usilnie namawia swojego młodszego partnera, Mateusza Banasiuka (30 l.), do udziału w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według niej to idealny program dla niego!

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • ​Cień Marilyna Mansona w serialu

  Amerykański muzyk Marilyn Manson znów będzie straszył. Tym razem nie na scenie, a na ekranie telewizora i nie swoim wyglądem, a... głosem. Kontrowersyjny artysta zagra postać Cienia w fantastyczno-przygodowym serialu "Dawno, dawno temu".

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  ...sposób z jakiegoś powodu i jeśli poddasz się przeznaczeniu, spotkają cię piękne chwile" - wyjaśnia gwiazdka, która w 2008 roku poślubiła basistę rockowej formacji Fall Out Boy, Pete'a Wentza. W lipcu tego(...)" - przyznaje piosenkarka. Starsza siostra, Jessica nie ma niestety tyle szczęścia w miłości co Ashley. W lipcu tego roku zakończył się jej kolejny nieudany związek. Tym razem gwiazdka została porzucona przez...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.