• Informacje na temat:

  rockowe ciacho

Artykuły na temat: rockowe ciacho
 • "Barwy szczęścia": Arek zamieni ich życie w koszmar!

  ...mają myśleć po takich nieporozumieniach jak "Ciacho", "Kac Wawa" czy "Last Minute"? Liczę na to, że "Wkręceni" będą nową jakością w polskim kinie komercyjnym, pierwszym krokiem w kierunku odbudowania...

 • Małaszyński porzuci aktorstwo?

  ...aktor jest zmęczony ostatnimi niepowodzeniami w swoim życiu zawodowym. Filmy, w których zagrał - "Ciacho" i "Weekend" - zostały wyśmiane przez recenzentów. Być może Małaszyński potrzebuje przerwy(...) frontmanem zespołu rockowego Cochise, która wydała już nawet płytę. "Będziemy wchodzić do studia i nagrywać drugi album 'Back to the Beginning', który, mamy nadzieję, ukaże się na początku przyszłego...

 • 10 rzeczy, których nie wiesz o Jonie Bon Jovi

  Z okazji przypadających 2 marca 50. urodzin Jona Bon Jovi postanowiliśmy zebrać 10 ciekawostek z jego życia, które może nie są tak powszechnie znane, jak jego imponujące dokonania z zespołem Bon Jovi (ponad 130 mln płyt daje im miejsce w trzeciej dziesiątce najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów).

 • Robbie Williams upuszcza koronę

  Robbie Williams "Take The Crown", Universal

 • Festiwal w Opolu wraca do amfiteatru

  W piątek, 10 czerwca, w gruntownie wyremontowanym i zmodernizowanym amfiteatrze rusza 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2011. Dwa pierwsze dni organizuje TVP - z tych koncertów będzie bezpośrednia transmisja. Niedzielny koncert samodzielnie organizuje miasto Opole.

 • Sierpniowa stolica filmu?

  Już 6 sierpnia rusza 37. edycja Ińskiego Lata Filmowego. Podczas imprezy widzowie w trzech miejscach zobaczą około 100 filmów, z kilkunastu krajów. Imprezę zainauguruje przedpremierowy pokaz filmu "Matka Teresa od kotów" w reżyserii Pawła Sali.

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.