• Informacje na temat:

  rocky johnson

Artykuły na temat: rocky johnson
 • The Rock zagra Terminatora?

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) został gubernatorem stanu Kalifornia i przynajmniej na razie pożegnał się z karierą filmową. Projekty porzucone przez gwiazdora zapewne będą jednak kontynuowane. Według najnowszej pogłoski krążącej w Sieci, rolę Terminatora miałby przejąć potężny zapaśnik i aktor Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Mumia powraca" ).

 • Mickey Rourke w bokserskiej opowieści?

  sławna postać: sam Sylvester Stallone ( "Rocky" , "Get Carter" ).

 • Eric Clapton na DVD

  19 października ukaże się na DVD koncert Erica Claptona, który odbył się podczas Crossroads Guitar Festival w Dallas. Album będzie dwupłytowy, a do oglądania aż cztery godziny. Jednak według ostatnich informacji DVD wyjdzie jedynie w formacie, który można odtwarzać tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 • Roman Bugaj: Bokser-aktor

  Po dziewięcioletniej przerwie na ring wraca Roman Bugaj - najlepszy aktor wśród polskich bokserów. 26 kwietnia wystąpi na gali w Legionowie. Kibice zobaczą go wkrótce także na srebrnym ekranie, tym razem w "Obywatelu" Jerzego Stuhra.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.