• Informacje na temat:

  rod stewart czy ma dzieci

Artykuły na temat: rod stewart czy ma dzieci
 • Rod Stewart: Jego dzieci muszą zasłużyć na kieszonkowe!

  Rod Stewart (69 l.) w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie rozpieszcza swoich pociech…

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #53

  ...i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej informacji znajdziecie(...) na Netflixie w lutym. Listę produkcji wraz z opisami znajdziecie poniżej lub tutaj . Aktualizacja #11: Netflix podał datę premiery drugiego sezonu serialu "Suburra". Zwiastun znajdziecie poniżej...

 • Zaręczyny Roda Stewarta

  Sprawdziły się krążące od końca 2004 roku pogłoski. Rod Stewart, 60-letni szkocki wokalista, poślubi swoją dziewczynę Penny Lancaster. Modelka (33 l.) przyjęła oświadczyny muzyka podczas rodzinnego pobytu w Paryżu. Ślub planowany jest w tym roku, jak Stewart ureguluje sprawy związane z rozwodem ze swoją drugą żoną Rachel Hunter (od 1999 roku są w separacji).

 • Romatyczna dziewczyna

  ...spotkanie. A kogo ze swoich rozmówców szczególnie Pani zapamiętała? – Choć było to dość dawno, to zapisała mi się w pamięci rozmowa z Rodem Stewartem, który bardzo szczerze opowiadał o tym, że starają się z żoną o dziecko. Powiedział dokładnie: – Staraliśmy się właśnie wczoraj w nocy i zobaczymy, co z tego wyszło. Zapytany, czy to prawda, że rocznie wydaje sześć tysięcy funtów na fryzjera...

 • Za stary na kolejne dziecko?

  Wokalista Rod Stewart, pomimo 65 lat na karku, po raz ósmy zostanie tatą. Brytyjskie media zastanawiają się, czy artysta w tym wieku będzie w stanie podołać obowiązkom ojcowskim.

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • "Mogę zaśpiewać wszystko"

  Rod Stewart obecny jest na scenie muzycznej od 40 lat. W latach sześćdziesiątych był wokalistą The Jeff Beck Group, a potem zespołu The Faces. W 1969 roku wydał pierwszy solowy album "An Old(...) cieszyły się ogromnym powodzeniem w Polsce. Przy okazji promocji płyty "As Time Goes By", Bogdan Frymorgen (RMF FM) rozmawiał z Rodem Stewartem o czerwonych krwinkach, piłce nożnej, pięknych kobietach

 • Przewodnik rockowy. Jubileusz "Top Of The Pops"

  50 lat temu, 1 stycznia 1964 r., na antenie pierwszego programu BBC, zadebiutował program, który przez następnych kilka dekad przyciągał przed ekrany milionowe rzesze fanów muzyki rozrywkowej.

 • Polka z De Niro, Banderasem i Jolie

  Ma dwie wielkie pasje - dziennikarstwo i aktorstwo. Dla "Dzień Dobry TVN" rozmawia z zagranicznymi gwiazdami kina, a w "M jak miłość" gra Monikę.