• Informacje na temat:

  rod stewart dzieci

Artykuły na temat: rod stewart dzieci
 • Rod Stewart: Jego dzieci muszą zasłużyć na kieszonkowe!

  Rod Stewart (69 l.) w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie rozpieszcza swoich pociech…

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • 65-letni Rod Stewart ponownie ojcem!

  Rod Stewart i jego żona, 39-letnia Penny Lancaster , oczekują drugiego dziecka. Będzie to ósmy potomek brytyjskiego muzyka i wokalisty.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Rod Stewart ojcem po raz ósmy

  Rod Stewart ma prawdziwą krzepę, jak przystało na gwiazdora rocka. W wieku 66 lat muzyk został ojcem po raz ósmy.

 • Rod Stewart: Kolejne dziecko?

  60-letni Rod Stewart nic sobie nie robi ze swojego wieku i zachowuje się niczym młodzieniaszek. W grudniu ma na świat przyjść jego siódme dziecko, a szkocki wokalista, razem ze swoją narzeczoną Penny Lancaster (34 l.), zapowiada, że będą się starać o następne. "Oboje uwielbiamy dzieci i chcemy mieć dużą rodzinę" - mówi Lancaster.

 • Jeszcze niewielu znanych mężczyzn zostaje ojcami po 70. roku życia, jak Janusz Korwin-Mikke, ale dojrzali panowie coraz śmielej podejmują rodzicielskie wyzwania. Wszystko oczywiście dzięki ich sporo młodszym partnerkom! Zobaczcie naszą galerię z dojrzałymi ojcami!

 • Charytatywny Rod Stewart

  Ubiegłoroczne problemy zdrowotne Roda Stewarta zmieniły nieco jego podejście do życia. Słynny szkocki wokalista musiał poddać się operacji usunięcia guza nowotworowego w gardle i zachodziła obawa, że już nigdy nie będzie mógł śpiewać. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  ...premiery serialu "Wu Assassins" (8 sierpnia). Więcej informacji o serialu znajdziecie w zapowiedziach poniżej. Aktualizacja #62: Daty premiery trzeciej serii "Drodzy biali ludzie" oraz miniserialu(...) głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej informacji znajdziecie poniżej. Aktualizacja #27

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

Zdjęcia na temat: rod stewart dzieci