• Informacje na temat:

  rod stewart i jego żona

Artykuły na temat: rod stewart i jego żona
 • Rod Stewart: Jego dzieci muszą zasłużyć na kieszonkowe!

  Rod Stewart (69 l.) w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie rozpieszcza swoich pociech…

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • 65-letni Rod Stewart ponownie ojcem!

  Rod Stewart i jego żona, 39-letnia Penny Lancaster , oczekują drugiego dziecka. Będzie to ósmy potomek brytyjskiego muzyka i wokalisty.

 • Zmarł Ian McLagan

  Słynny brytyjski klawiszowiec, Ian McLagan, członek zespołów Small Faces i Faces zmarł w środę, 3 grudnia. Artysta miał 69 lat.

 • Jeszcze niewielu znanych mężczyzn zostaje ojcami po 70. roku życia, jak Janusz Korwin-Mikke, ale dojrzali panowie coraz śmielej podejmują rodzicielskie wyzwania. Wszystko oczywiście dzięki ich sporo młodszym partnerkom! Zobaczcie naszą galerię z dojrzałymi ojcami!

 • Rod Stewart ma synka

  W niedzielę, 27 listopada w jednym z londyńskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Roda Stewarta (60 l.) i jego 35-letniej narzeczonej Penny Lancaster. Ważący blisko 3,5 kg chłopiec czuje się bardzo dobrze. Niemal w tym samym czasie szkocki wokalista otrzymał informację o oficjalnym zakończeniu rozwodem swojego małżeństwa z Rachel Hunter (36 l.).

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #54

  Horror Story"). Produkcja opowiadająca o grupie początkujących aktorów i twórców, którzy próbują spróbować swojego szczęścia w Fabryce Snów po II wojnie światowej, zadebiutuje na platformie Netflix(...) producentów wykonawczych. Już nie żyjesz Pierwszy sezon składał się z dziesięciu 30-minutowych odcinków. Jego fabuła koncentrowała się wokół losów spiętej i spokojnej wdowy (Applegate) oraz jej...

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie. W serialu(...) opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. * Drugi sezon . Ozark W serialu śledzimy losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych...

 • Żona Stewarta zatańczy?

  Penny Lancaster, była modelka i obecna żona Roda Stewarta, być może pojawi się w obsadzie kolejnej edycji brytyjskiego programu "Strictly Come Dancing", na którym oparta jest jego polska wersja "Taniec z gwiazdami".