• Informacje na temat:

  rod stewart małżeństwo

Artykuły na temat: rod stewart małżeństwo
 • Rod Stewart ojcem po raz ósmy

  Rod Stewart ma prawdziwą krzepę, jak przystało na gwiazdora rocka. W wieku 66 lat muzyk został ojcem po raz ósmy.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #51

  ...zadebiutują 7 czerwca. Aktualizacja #33: Poznaliśmy tytuł nowej produkcji Netflixa. Serial "The Society" zadebiutuje w maju. Więcej informacji poniżej. Aktualizacja #32: Dzisiaj w serwisie(...) platformy "The Highwaymen" z Woodym Harrelsonem i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge...

 • Rod Stewart: Do końca życia

  Znany z licznych romansów Rod Stewart (60 l.), zapowiedział, że jego przyszłe małżeństwo z 34-letnią Penny Lancaster, będzie trwać "do końca jego życia". Wokalista dodał również, iż nie powinno się zawierać związku małżeńskiego przed osiągnięciem 30. roku życia. "Do tego wieku ludzie bardzo się zmieniają, szczególnie kobiety" - stwierdził Stewart.

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Rod Stewart wreszcie się rozwiódł

  61-letni Rod Stewart rozwiódł się z 36-letnią modelką Rachel Hunter. Co ciekawe, stało się to dopiero siedem lat po rozpadzie ich związku.

 • Rod Stewart ma synka

  W niedzielę, 27 listopada w jednym z londyńskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Roda Stewarta (60 l.) i jego 35-letniej narzeczonej Penny Lancaster. Ważący blisko 3,5 kg chłopiec czuje się bardzo dobrze. Niemal w tym samym czasie szkocki wokalista otrzymał informację o oficjalnym zakończeniu rozwodem swojego małżeństwa z Rachel Hunter (36 l.).

 • Rod Stewart: Będzie ślub?

  Plotka rskie media podają, że wkrótce może dojść do ślubu Roda Stewarta z modelką Penny Lancaster. Szkocki wokalista podobno w Los Angeles odwiedził jubilera, gdzie kupił pierścionek z ogromnym brylantem.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  Oj, działo się w 2005 roku, działo! Plotkarskie kolumny w ciągu ostatnich 12 miesięcy aż uginały się od informacji o zaręczynach, małżeństwach, ciążach i narodzinach, a także o rozstaniach i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna