• Informacje na temat:

  rod stewart plotki

Artykuły na temat: rod stewart plotki
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  .... W trakcie poszukiwań zbrodniarzy Castle zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę. W drugim sezonie do obsady dołączyła trójka aktorów - Floriana Lima ("Supergirl", "Zabójcza broń"), Josh Stewart(...)". Aktualizacja #72: Dzisiaj w serwisie zadebiutował drugi sezon serialu "Mindhunter" oraz produkcja "Lepsi niż my". Oprócz tego poznaliśmy daty premiery takich produkcji jak "The Spy" (wrzesień 2019

 • Free: Andy Fraser nie żyje

  Potwierdziły się informacje o śmierci Andy'ego Frasera, brytyjskiego basisty nieistniejącej już grupy Free (wielki przebój "All Right Now").

 • Finał "Lost". Nie daj się zaskoczyć!

  ...protestancka, żałobna pieśń religijna. Jest szeroko znana i wykonywały ją już nieprzeliczone rzesze artystów, m.in.: Louis Armstrong, Elvis Presley, Janis Joplin, Johnny Cash czy Rod Stewart. Jako że(...) rzeczy. Czy widzicie jeszcze jakieś możliwe ślady? 5) Usb w butelce. Niedawno zakończył się konkurs telewizji ABC, w którym główną nagrodą była pamięć przenośna w kształcie "klucza...

 • Rod Stewart zmuszony

  W najbliższy poniedziałek, 18 października, ukaże się trzecia część zbioru amerykańskich klasyków w interpretacji Roda Stewarta, zatytułowana "Stardust... The Great American Songbook Vol III". Popularność dwóch pierwszych części albumu wymusiła na piosenkarzu nagranie kolejnej płyty z tej serii.

 • Rozwiał nadzieje na powrót

  Nie ma szans na pełną reaktywację słynnej rockowej grupy The Faces w 2009 roku - swoje solowe plany ogłosił bowiem wokalista Rod Stewart.

 • Rod Stewart: Będzie ślub?

  Plotka rskie media podają, że wkrótce może dojść do ślubu Roda Stewarta z modelką Penny Lancaster. Szkocki wokalista podobno w Los Angeles odwiedził jubilera, gdzie kupił pierścionek z ogromnym brylantem.

 • Rod Stewart znów ojcem?

  Plotka rskie media obiegła wiadomość, że modelka Penny Lancaster, narzeczona Roda Stewarta, jest w ciąży. Zainteresowani szybko ją zdementowali, ale oliwy do ognia dolał Elton John, który otwarcie powiedział, że para spodziewa się dziecka. W dodatku wokalista twierdzi, że taką informację przekazał mu sam Rod Stewart.

 • Wrócą czy nie wrócą?

  Piosenkarz Rod Stewart i basista Red Hot Chili Peppers, Flea zdementowali pogłoski o reaktywacji grupy The Faces po ponad 30 latach i o trasie koncertowej, który zespół miałby odbyć z basistą.

 • Rod Stewart: Będzie syn?

  Penny Lancaster, narzeczona Roda Stewarta, zasugerowała, że ich dziecko będzie płci męskiej. Oficjalnie jednak para utrzymuje, że płeć potomka będzie dla nich niespodzianką.

 • Słynny piosenkarz i orgia z marynarzami

  Wokalista Rod Stewart po raz kolejny dementuje pogłoskę sprzed lat o rzekomej orgii z grupą marynarzy.