• Informacje na temat:

  rodzeństwo julii roberts

Artykuły na temat: rodzeństwo julii roberts
 • Julia Roberts: Ujawniono treść listu pożegnalnego jej siostry!

  Siostra Julii Roberts (47 l.), Nancy Motes, która popełniła samobójstwo w lutym tego roku, w liście pożegnalnym obwinia aktorkę o zmarnowane życie!

 • Julia Roberts winna samobójstwa siostry?!

  Siostra Julii Roberts popełniła samobójstwo 9 lutego 2014 roku. Już wtedy media pisały o tym, że to właśnie hollywoodzka aktorka ponosi winę za śmierć Nancy Motes. Teraz te insynuacje znalazły potwierdzenie w liście pożegnalnym.

 • Jan Kuroń: W szkole odstraszył swoją przyszłą żonę?

  ...byłem wtedy wyjątkowo nieśmiały. Dobrze, że Aneta wyznaczyła termin pierwszego spotkania za godzinę. Spotkaliśmy się w parku. Poszliśmy do kina na słaby i długi film z Julią Roberts 'Jedz, módl się...

 • The Corrs korzystają z pomocy Julii Roberts

  Członkowie irlandzkiej grupy The Corrs po raz kolejny będą starać się dotrzeć do pierwszego miejsca na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych. Ich nowy utwór "All The Love In The World" trafił do tamtejszych rozgłośni radio wych, a ponadto znalazł się na ścieżce dźwiękowej nowego filmu Julii Roberts.

 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  ...fantastycznych aktorek: Kim Basinger, Julia Roberts, Meg Ryan, Michelle Pfeiffer… Dała Verhoevenowi w twarz i wyszła. Co nie znaczy, że nie była zadowolona z efektu swojej pracy. "W tej scenie byłam...

 • Oscarowa szansa Meryl Streep, złamane serce Justina Biebera

  Aż 8 premierowych tytułów oglądać można od piątku na ekranach kin. Obok hollywoodzkich gwiazd: Toma Hanksa ("Ratując pana Banksa"), Meryl Streep i Julii Roberts ("Sierpień w hrabstwie Osage") oraz Aarona Eckharta ("Ja, Fankenstein") bohaterem tygodnia może zostać... Justin Bieber ("Justin Bieber. Believe").

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  ...postanawia wziąć odwet na osobach, które ją wyśmiewały i zraniły. Dziewczyna decyduje się również wziąć udział w wyborach miss. Na swojej drodze spotka małżeństwo, Boba (Dallas Roberts) oraz Coralle(...) współpracuje z londyńską policją. Jego kolejnym zadaniem jest ochrona ambitnej minister spraw wewnętrznych Julii Montague (Keely Hawes). Twórcą thrillera jest Jed Mercurio. Great News Dzień później...

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

 • Najlepsze sceny erotyczne: Nie tylko w sypialni

  Mimo że polskie kino powoli uwalnia się z okowów obyczajowej dulszczyzny, seks najczęściej pozostaje w rodzimych filmach jedynie wstydliwym dodatkiem. Zdarzają się jednak wyjątki.

 • Brzydule

  Każda z nich ma Oscara. Każda z nich ma niezwykły aktorski talent. Każda z nich ma nazwisko rozpoczynające się na literę "S". Każda z nich jest... brzydka.