• Informacje na temat:

  rodzeństwo natalii kukulskiej

Artykuły na temat: rodzeństwo natalii kukulskiej
 • Co za wieści o bracie Natalii Kukulskiej. Zmienił się nie do poznania!

  Jeszcze niedawno przyrodnie rodzeństwo było w konflikcie i zupełnie ze sobą nie rozmawiało. Teraz Natalia (43 l.) i Piotr (30 l.) Kukulscy pojednali się na dobre. Wola ich ojca w końcu się spełnia.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • Natalia Kukulska wyciągnęła rękę do brata?! To przełom w ich relacjach!

  Relacje Natalii Kukulskiej (43 l.) z bratem Piotrem (30 l.) długo były bardzo napięte. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie, czym Natalia zaskoczyła chyba nawet samego brata.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Natalia Kukulska i Piotr "Pikej" Kukulski: Kto pierwszy wyciągnie rękę na zgodę?

  Jak donosi "Życie na Gorąco", brak relacji z bratem spędza Natalii Kukulskiej sen z powiek. Gwiazda pamięta, że największym marzeniem taty było to, by jego dzieci nawzajem się wspierały...

 • Miłość na scenie w cenie

  Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

 • Natalia Kukulska zajmie się karierą brata? "Gdy wróci do Polski, pomoże mu promować jego nagrania"

  To ostatnie takie dni w domu Natalii Kukulskiej (43). Potwierdziła się informacja, że syn pani Natalii, Jan (19), wybiera się na studia muzyczne za granicę.  "Chciałabym nacieszyć się tą chwilą, gdy(...) strony cieszy się, z drugiej jej serce już płacze z tęsknoty. Tym bardziej, że artystka niedawno pożegnała się z inną bliską osobą. Kilka tygodni temu do Hiszpanii wyjechał przyrodni brat Natalii...

 • Natalia Kukulska i Piotr Kukulski nadal skłóceni

  Choć od śmierci Jarosława Kukulskiego (†66) minęło już siedem lat, Natalia Kukulska (41 l.) i Piotr Kukulski (28 l.) wciąż są skłóceni. Nie tego życzył sobie ich ojciec...

 • Natalia Kukulska kształci córkę na artystkę! "Ma pierwszeństwo podczas przesłuchań"

  Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, od kilku lat uczęszcza do szkoły musicalowej przy warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Kształci się również, podobnie jak jej starszy brat Jaś, w szkole muzycznej.

 • Natalia Kukulska wypełniła ostatnią wolę ojca. Czekała z tym całe lata

  ..., abyście zawsze się kochały i wspierały". Rodzeństwo jednak przez całe lata nie rozmawiało ze sobą. Co poróżniło Natalię i Piotra? Nie jest dobrym człowiekiem W 2010 roku, zaraz po śmierci(...) to już nie przelewki!". Po tym wpisie rodzeństwo nawiązało kontakt. Natalia dowiedziała się, że Piotr ma dziewczynę, poznała ją i jest bardzo mile zaskoczona przemianą brata w młodego mężczyznę...

Zdjęcia na temat: rodzeństwo natalii kukulskiej
 • Piotr i Natalia Kukulscy