• Informacje na temat:

  rodzice 2012

Artykuły na temat: rodzice 2012
 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  To był dla nich naprawdę udany rok! Wielu celebrytów będzie wspominało go z uśmiechem na twarzy, bowiem dane im było powitać na świecie swoje dzieci. Kto został rodzicem i jakie imiona dla pociech są obecnie najmodniejsze wśród gwiazd? Przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i przy okazji zdradziliśmy kulisy oraz wydarzenia towarzyszące niektórym z szeroko omawianym w mediach ciąż i porodów!

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  ...lat, niż zostać dziadkiem - opowiada w rodzinnym gronie Aleksander Kwaśniewski, czytamy w "Rewii". I trudno się z nim nie zgodzić. Fakty mówią same za siebie.  Kiedy 22 września 2012 roku w Katedrze(...) przysięgi małżeńskiej ocierała łzy.   Nie mniej poruszeni byli rodzice pana młodego. Państwo Badachowie z Krasnegostawu wyprawili synowi i jego żonie huczne weselisko dla 400 gości w hotelu w Serocku...

 • Ja Rule: Sprzedawałem narkotyki rodzicom moich kolegów

  Raper Ja Rule przypomniał o swoich doświadczeniach związanych ze sprzedażą narkotyków.

 • Jurorka "MasterChefa" rozczarowała rodziców?!

  ...dopytywałam, o co chodzi z tą dziurą budżetową. Wszyscy myśleli że zostanę wybitnym ekonomistą" - śmieje się dziś. Jej rodzice prowadzili dom otwarty, zawsze było w nim pełno gości. "Jak to w każdym(...) restaurację. I wierzę, że mi się uda!". 24/2012

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • A jednak Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka rzeczywiście znów zostaną rodzicami?

  ...miss Polonia 2012 jest w ciąży. Para słynie z  dyskrecji, nie ma więc co liczyć na to, że podzieli się tą radosną nowiną z mediami.  Jednak dziennikarze nie mają żadnych wątpliwości. W "Party" piszą...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Baby boom 2012!

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

Zdjęcia na temat: rodzice 2012
Dyskusje na temat: rodzice 2012
 • Re: Gdy rodzice aktorki zdecydowali się...

  Podobała mi się do mementu gdy zagrała w Justinem Timberlakiem w filmie pod zrytym tytułem "To tylko seks". Od nowinki na temat tego tytułu i rrelacji z tym aktorem przestaem się nią interesować. Niech więc żałuje.

 • Re: Polskie hity na wiosnę 2012

  aktorzy ze spalonego teatru! układy znajomości i znani rodzice! porażka! i ja mam k...a płacić abonament za oglądanie tego chłamu i beztalencia?