• Informacje na temat:

  rodzice aleksandra szwed

Artykuły na temat: rodzice aleksandra szwed
 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed będzie miała syna!

  Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", już na początku przyszłego roku zostanie mamą. 23-letnia aktorka wie już, że urodzi... chłopca.

 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Ciąża, nieoczekiwany ślub i wyniośli rodzice pana młodego - oto, z czym będą musieli się wkrótce zmierzyć Kwiatkowscy w "Rodzinie zastępczej".

 • Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsajkhan bardzo się zmieniły! Tak wyglądają obecnie

  ...z domu dziecka.  Oprócz niego pod dach przyjęli także dwie dziewczynki: Zosię i Elizę.  W role Zosi i Elizy wcieliły się Misheel Jargalsajkhan (27 l.) oraz Aleksandra Szwed (25 l.). Pochodząca(...) do finału.  Musiała zadowolić się drugim miejscem, bo ostatecznie wygrał Andrzej Szczęsny.  Z kolei Aleksandra Szwed nie zniknęła z celebryckich ścianek nawet całkiem świeżo po porodzie...

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Aleksandra Szwed (25 l.), kojarzona przede wszystkim z rolą w "Rodzinie zastępczej", na początku 2015 roku została mamą. Wcześniej niechętnie mówiła o swojej ciąży, a nawet zrezygnowała z publicznych wyjść(...) z warszawskich szpitali. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak będzie miał na imię. Podobno świeżo upieczeni rodzice mają kilka pomysłów, ale z ostateczną decyzją ciągle się wstrzymują. Mówi się, że matką...

 • Ola Szwed: "Sama wybrałam sobie tatę!"

  Aleksandra Szwed, czyli Eliza z "Rodziny zastępczej", gdy miała zaledwie 6 lat, wykręciła swojej mamie niezły numer!

 • Ola Szwed została mamą!

  Ola Szwed (25 l.) dołączyła do grona świeżo upieczonych mam.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają 4 marca!

  Magda (Olga Kalicka) będzie chciała zamieszkać z Tomkiem (Maciej Musiał), Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) zapragnie mieć Kubę (Adam Zdrójkowski) tylko dla siebie, a piękna korepetytorka (Aleksandra Szwed) zawróci w głowie Kacprowi (Mateusz Pawłowski)!

 • "Miłość na zakręcie": Nowy serial TV4 już jesienią

  Wystartowały zdjęcia do nowego serialu Czwórki. W rolach głównych m.in. Kamila Boruta, Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Zbigniew Stryj i Jasper Sołtysiewicz.

 • "Barwy szczęścia": Ostatnia droga Liliany

  Wkrótce Klemens (Sebastian Perdek) w obecności kilkorga najbliższych znajomych pożegna ukochaną Lili (Aleksandra Szwed) wzruszającą przemową nad urną z jej prochami.

 • “Barwy szczęścia": Kłamstwo, zdrada i... rozstanie?

  Dla Natalii (Maria Dejmek) będzie to cios prosto w serce: na własne oczy zobaczy, jak Irek (Otar Saralidze) przytula Lili (Aleksandra Szwed). Czy to oznacza zdradę i... rozstanie?

Wideo na temat: rodzice aleksandra szwed
 • "Barwy szczęścia": Rodzice Aleksandry Szwed nie chcieli, by robiła karierę w show-biznesie

  Aleksandra Szwed w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że już będąc kilkuletnim dzieckiem, chciała znaleźć się w show-biznesie. Dwa lata temu ukończyła jednak kulturoznawstwo, mimo iż jej mama marzyła o tym, aby została dziennikarką. Dlaczego rodzice odwodzili ją od pomysłu zostania aktorką i piosenkarką?/ źródło: WideoPortal/x-news

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...