• Informacje na temat:

  rodzice alicji bachledy curus

Artykuły na temat: rodzice alicji bachledy curus
 • Alicja Bachleda-Curuś ma dosyć. Jest coraz gorzej

  .... Choć ona urodziła się w Chicago, w rodzinie polskich imigrantów, często bywała w Polsce. Jej rodzice i rodzice Andrzeja przyjaźnili się i odwiedzali. - Kiedy miałam 17 lat, przyjechałam z rodzicami...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Alicja Bachleda-Curuś była wielką miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego zerwali?

  ..., w ostatecznej wersji scenariusza została mocno okrojona i w telewizyjną prezenterkę wcieliła się Natalia Klimas, która wkrótce zajęła miejsce Bachledy u boku Staraka. We wrześniu 2014 roku para ponownie spotkała się - tym razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Organizatorzy od dawna zabiegali o udział Alicji w imprezie, jednak niemal do końca nie było wiadome, czy aktorka się pojawi. Decyzję podjęła...

 • A. Bachleda-Curuś w Hollywood

  Wśród amerykańskich krytyków filmowych rola Alicji Bachledy-Curuś w dramacie "Trade" wywołała sensację. Kreacja młodej aktorki znalazła się na liście pięciu najciekawszych debiutów sezonu, którą opublikował w specjalnym dodatku "New York Times".

 • Alicja Bachleda-Curuś nie może się już doczekać! Co za emocje!

  .... Po egzotycznych wakacjach aktorka razem z synem przyleci do Polski, by chociaż część wolnego czasu, jak co roku, spędzić w ukochanych Tatrach. Jej rodzice już teraz się do tego przygotowują, bo w tym...

 • Bachleda-Curuś w Nowym Jorku

  We wtorek, 18 września, w Nowym Jorku odbyła się premiera pierwszego amerykańskiego filmu z Alicją Bachldeą-Curuś. Dramat "Trade" ("Handel") może uchylić polskiej aktorce drzwi do hollywoodzkiej kariery.

 • Alicja Bachleda-Curuś świętuje wraz z całą rodziną! Cudowne wieści!

  Wielka radość u Alicji Bachledy-Curuś (35 l.). Ona i cała rodzina mają co świętować. Rodzice będą obchodzić niebawem 45. rocznicę ślubu. Aktorka potwierdza - szykuje dla nich wielką niespodziankę.

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • ...się ze swoim słynnym tatą. W tym roku Henry będzie obchodził swoje 8. urodziny. Syn Alicji bardzo wyrósł i widać to na najnowszym zdjęciu, jakie opublikowała celebrytka. Bachleda-Curuś zabrała Henryka(...) wodne ssaki do nich podpłyną. Zdjęcie bardzo spodobało się fanom gwiazdy, którzy przy okazji docenili również doskonałą figurę Alicji, podkreśloną przez piankę do nurkowania. Samo zdjęcie jest...

 • Poród Polki za 20 tys. dolarów

  Alicja Bachleda-Curuś urodzi dziecko Colina Farrella w słynnym szpitalu gwiazd, Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Poród polskiej aktorki będzie kosztował 20 tys. dolarów.

Zdjęcia na temat: rodzice alicji bachledy curus
Wideo na temat: rodzice alicji bachledy curus
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...