• Informacje na temat:

  rodzice bachledy

Artykuły na temat: rodzice bachledy
 • Rodzice Alicji Bachledy-Curuś martwią się o córkę! "Kobieta w jej wieku..."

  Aktorka od rozstania z Colinem Farrelem szuka nowej miłości, ale wciąż brakuje jej szczęścia. W przeciągu ostatnich lat w mediach pojawiały się co prawda informacje, że Ala romansuje z Karpielem-Bułeckę albo Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Panowie prawdziwe szczęście znaleźli jednak u boku innych partnerek. Nic więc dziwnego, że rodzice Bachledy zaczynają coraz poważniej martwić się losem ich...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Alicja Bachleda-Curuś świętuje wraz z całą rodziną! Cudowne wieści!

  Wielka radość u Alicji Bachledy-Curuś (35 l.). Ona i cała rodzina mają co świętować. Rodzice będą obchodzić niebawem 45. rocznicę ślubu. Aktorka potwierdza - szykuje dla nich wielką niespodziankę.

 • A. Bachleda-Curuś w Hollywood

  Wśród amerykańskich krytyków filmowych rola Alicji Bachledy-Curuś w dramacie "Trade" wywołała sensację. Kreacja młodej aktorki znalazła się na liście pięciu najciekawszych debiutów sezonu, którą opublikował w specjalnym dodatku "New York Times".

 • Alicja Bachleda-Curuś była wielką miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego zerwali?

  ..., w ostatecznej wersji scenariusza została mocno okrojona i w telewizyjną prezenterkę wcieliła się Natalia Klimas, która wkrótce zajęła miejsce Bachledy u boku Staraka. We wrześniu 2014 roku para(...) doniesienia, że para do siebie wróciła. Biznesmen miał później odwiedzić aktorkę w Los Angeles, a następnie spędzić z nią weekend majowy w domu na Mazurach. Według jednego z magazynów rodzice Staraka...

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Zdrowie jej taty jest najważniejsze

  To już ostatnie dni polskich wakacji Alicji Bachledy-Curuś. Niedługo aktorka wraca z synkiem Henrym (8 l.) do Los Angeles, gdzie czekają ją życiowe zmiany. Ma zamieszkać z ukochanym Marcinem Gortatem (34 l.). I choć w Ameryce czuje się świetnie, serce zawsze tęskni za krajem, bo tu mieszkają jej ukochani rodzice. W rodzinnym domu w Krakowie, jak zwykle czekała na nią stęskniona mama, pani Lidia...

 • Bachleda-Curuś w Nowym Jorku

  We wtorek, 18 września, w Nowym Jorku odbyła się premiera pierwszego amerykańskiego filmu z Alicją Bachldeą-Curuś. Dramat "Trade" ("Handel") może uchylić polskiej aktorce drzwi do hollywoodzkiej kariery.

 • Rodzice Staraka nie akceptują Alicji Bachledy-Curuś!?

  Nad związkiem Alicji Bachledy-Curuś (31 l.) i syna miliarderów zawisły czarne chmury!

 • Colin Farrell rodzi się na nowo

  Colin Farrell powiedział, że rodzi się na nowo, coraz bardziej oddala się od swojego dawnego "ja" i chce żyć w zgodzie z samym sobą. "Jestem wolny od obsesji alkoholu i narkotyków" - zapewnił.

Zdjęcia na temat: rodzice bachledy