• Informacje na temat:

  rodzice bartka o katarzynie

Artykuły na temat: rodzice bartka o katarzynie
 • "Prawo Agaty": Aniela i Bartek - para nie do pary?

  Zbuntowana fanka motocykli i uporządkowany adwokat z dzieckiem. Czy mają szansę na udany związek? Odtwórcy ról Anieli i Bartka w "Prawie Agaty" zdradzili nam, co czeka ich bohaterów.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Rodzice Madzi zniknęli!

  Rodzice tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca ostatni raz widziani byli 22 kwietnia na Dworcu Centralnym w Warszawie. Tam ślad po nich zaginął. Detektyw Rutkowski nie może skontaktować się z Bartkiem, gdyż 23-latek ma wyłączoną komórkę. Przypuszcza, że para wyjechała za granicę lub zamieszkała w stolicy. "Nie mam pojęcia, gdzie oni mogą być" - mówi "Super Expressowi". "Podejrzewam, że mieszkają...

 • Jan Komasa: Nigdy wcześniej nie reżyserowałem serialu

  Na pewno trudno go nazwać dobrym mówcą. Za to doskonale wie, co chce powiedzieć i co czuje. Entuzjasta? Twórca przepełniony radością? Tytan pracy? Te trzy określenia pasują do Jana Komasy, reżysera 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Premierowy odcinek już dziś o godz. 21.10 w TVP2.

 • Katarzyna W. chce rozwodu!

  Kryzys w związku pary rozpoczął się tuż przed Wielkanocą, kiedy 22-latka uciekła z łódzkiego mieszkania, zostawiając pożegnalny list - prosiła w nim męża, by rozstali się na zawsze. Krótko po tym połknęła tabletki nasenne w jednym z parków. Jak zdradza "Faktowi" Krzysztof Rutkowski, Katarzyna "błagała Bartka, by do niej wrócił, mężczyzna uznał jednak, że żona jest toksyczna i pragnie jedynie stać...

 • W miłosnym trójkącie w "Prawie Agaty"

  Aktor, miłośnik gadżetów i właściciel sklepu internetowego. Michał Mikołajczak ma wiele pasji. Najwięcej czasu spędza jednak ostatnio na planie serialu, w którym gra przystojnego adwokata Bartka Jankowskiego. A w nowej serii jego bohatera czekają miłosne rozterki.

 • Rodzice Madzi oferują wywiady za pieniądze!

  Rodzice tragicznie zmarłej Magdy wrócili do siebie i - według informacji "Faktu" - stacjonują obecnie w Warszawie. Za co żyją? Jak mówi tabloidowi Krzysztof Rutkowski, "ponieważ oboje nie pracują(...) - "Wybaczcie mi" - napisana przez Izę Bartosz, redaktor naczelną pisma "Gala". O grób dziewczynki dba jedynie babcia... Ojczym Bartka w konkurencyjnym "Super Expressie" twierdzi natomiast, że parę już...

 • Powalczą o Złotego Jantara

  12 obrazów, wśród nich "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec i "Ostatnia akcja" Michała Rogalskiego, walczyć będzie o nagrodę Wielkiego Jantara 2009 za najlepszy polski filmowy debiut na 28. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Impreza potrwa od 16 do 20 czerwca.

 • Rodzice Madzi kręcą film o sobie

  Katarzyna i Bartłomiej - rodzice tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca - nadal są razem. Co więcej, w stolicy kręcą film o sobie.

 • Chylińska zakłada róż

  Agnieszka Chylińska "Modern Rocking", EMI