• Informacje na temat:

  rodzice bliźniaków

Artykuły na temat: rodzice bliźniaków
 • George Clooney został ojcem bliźniaków

  George Clooney (56 l.) i jego żona Amal Clooney (39 l.) 6 czerwca powitali na świecie bliźniaki - chłopca i dziewczynkę.

 • "Duży zeszyt" : Koszmarny pamiętniczek wojenny

  Węgierski "Duży zeszyt" konkuruje z polską "Idą" w walce o Oscarową nominację. Wojenna historia bliźniaków, które próbują przetrwać ten czas na wsi, intryguje przede wszystkim sposobem narracji, ale nie ma siły czarno-białego obrazu Pawlikowskiego. Reżyser, János Szász, prowadzi narrację między baśnią a realizmem, zawodzą go jednak zbyt drobiazgowe kalkulacje.

 • ...poczucia bezpieczeństwa na długie lata. "Każdy ma prawo decydować o tym, czy chce być rodzicem czy nie, niezależnie od wieku, jednak w granicach rozsądku" - zaznacza Ohme w rozmowie z agencją Newseria(...). Zdaniem Małgorzaty Ohme jest to jednak związane nie z wiekiem, lecz z osobowością rodzica. Taką postawą odznaczają się bowiem także młodzi rodzice, którzy tworzą symbiotyczne relacje z dziećmi...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wkrótce zostaną rodzicami?

  ...w apartamencie Radka. Choć lokum jest przestronne, może okazać się zbyt ciasne dla 5- lub 6-osobowej rodziny. Majdan wyznał bowiem niedawno, że nie miałby nic przeciwko zostaniu ojcem bliźniaków...  - Kupno(...) nie wytwarza presji, która nie jest potrzebna. Powiedzenie o tym, że marzy się o dziecku, nie jest zaproszeniem do skanowania mojego brzucha co tydzień - podkreśliła. Rodzice Rozenek, a także bliscy...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Charlene Wittstock spodziewa się bliźniaków!?

  ...informacje zostały potwierdzone! Teraz za to pojawiły się nowe doniesienia - Charlene Wittstock ponoć spodziewa się bliźniaków! Taką informacją podzielił się na Twitterze dziennikarz telewizyjny Derek...

 • Poród bliźniaków w "Na dobre..."

  Podczas badania USG Marta Kozioł (Katarzyna Bujakiewicz) dowiaduje się, że jej ciąża jest zagrożona. Jedno z dzieci ma okręconą wokół szyi pępowinę. Potrzebna jest natychmiastowa operacja. Na świat szczęśliwie przychodzą bliźnięta!

 • Katarzyna Tlałka: W serialu mama bliźniaków, w życiu mama bliźniaczek!

  ..., jej serialowa bohaterka została mamą bliźniaków. W prawdziwym życiu kilka lat później piękna aktorka urodziła bliźniaczki. "Zawsze chciałem mieć córki. Pewnego razu oczyma wyobraźni zobaczyłem, że...

 • Ma już siedmioro dzieci!

  Brytyjski wokalista Paul Weller został ojcem bliźniaków.

Zdjęcia na temat: rodzice bliźniaków
Wideo na temat: rodzice bliźniaków
 • "M jak miłość": Odcinek 1387.

  także Ewa, wspierana przez Marka. Mateusz nadal nachodzi Justynę, a Górska traci w końcu cierpliwość i grozi nastolatkowi, że zgłosi sprawę nękania na policję. Tymczasem Kinga odkrywa, że jej rodzice założyli się o to, jaka będzie płeć bliźniaków i w puli jest aż pięć tysięcy złotych.