• Informacje na temat:

  rodzice figurskiego

Artykuły na temat: rodzice figurskiego
 • Córka Michała Figurskiego dostała fuchę w "Teleranku"!

  Joli Fajkowskiej, Sandra Walter, Magda Schejbal, Marcin Tyszka czy Justyna Pochanke. Tym razem szansę na sporą karierę dostała Sonia Figurska, córka Michała Figurskiego i Odety Moro. Dziewczynka była ponoć bezkonkurencyjna na castingu, dlatego znalazła się w gronie prowadzących. Myślice, że zostanie celebrytką jak jej rodzice?

 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekrany polskich kin trafią: hiszpański kandydat do Oscara "W stronę morza" , indyjski romans muzyczny "Czasem słońce, czasem deszcz" , nowy film Woody'ego Allena "Melinda i Melinda" , familijna opowieść "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" , sensacyjny film Jarosława Żamojdy "Rh+" oraz japoński horror "Grudge - Klątwa" .

 • Michał Figurski przerywa milczenie: Nigdy nie unikałem płacenia alimentów

  Figurskiego uległa pogorszeniu, niezbędna była rehabilitacja. Stąd wniosek o obniżenie alimentów. "Ze względu na zmiany, jakie zaszły w moim życiu, dwa lata temu zwróciłem się do Sądu z prośbą(...) względu na nieprzerwany stosunek rodzinny i wychowawczy" - czytamy w oświadczeniu Figurskiego. Dziennikarz podkreśla, że nigdy nie unikał płacenia alimentów. Jednak kwota zobowiązania, jakiej...

 • Kulesza: Blichtr jest nie dla mnie

  Życie zaczyna się po trzydziestce? W przypadku Agaty Kuleszy na pewno! Aktorka musiała czekać wiele lat, by jej kariera nabrała tempa. Dzisiaj to jedno z gorętszych nazwisk w Polsce, będące synonimem dobrego i ambitnego kina.

 • Dominika Figurska i jej wielka rodzinna tajemnica!

  ..., nawet tych z pierwszych stron gazet, może mi pozazdrościć" – przyznała ostatnio. A jak zatem udaje jej się łączyć wychowanie tak licznej gromadki? Nieocenieni są tutaj rodzice Michała Chorosińskiego. Profesor Andrzej Chorosiński to ceniony w świecie wirtuoz muzyki organowej. Choć dziś jest już na emeryturze, to wciąż jest aktywny zawodowo i jeździ po całym świecie. "To właśnie rodzice Michała...

 • Dominika Figurska: Poznałam czystość, poznałam niewierność!

  Przed laty związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś aktorka promuje wierność i pełni funkcję jednej z ambasadorek Światowych Dni Młodzieży!

 • Figurska pęka z dumy! "Byłam w Komitecie Honorowym Jarosława Kaczyńskiego"

  Dominika "jawnogrzesznica" Figurska (37 l.) cieszy się, że jej "pięć minut" wreszcie nadeszło! Hejt jej niestraszny...

 • Dominika Figurska rozgoryczona, że nie jedzie do Brukseli! "To zemsta za moje wystąpienia"

  ...i rodzinę trzeba walczyć. Najlepsze, co możemy dać naszym dzieciom to świadomość, że rodzice kochają siebie nawzajem. Trzeba być wojownikiem i to na co dzień".

 • Korwin-Piotrowska kpi z udziału Dominiki Figurskiej w kampanii społecznej!

  Dominika Figurska i Michał Chorosiński zostali niedawno twarzami mocno homofobicznego spotu kontrowersyjnej Fundacji Mamy i Taty! Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała i wyśmiała aktorkę, która próbuje teraz uchodzić za moralny autorytet...

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Gdy była jeszcze uczennicą, ukojenie znajdowała w parafialnym elbląskim kościele. "Zauważyłam, że otrzymuję wypraszane łaski" – mówi „Dobremu Tygodniowi” Dominika Figurska. Chociaż rodzice nie byli(...), to łatwiej będzie odnaleźć drogę, jeśli w życiu pobłądzą.  Dziś Figurska kieruje się słowami: „Jeśli rodzice dają dzieciom Boga, dają wszystko”.

Zdjęcia na temat: rodzice figurskiego
Wideo na temat: rodzice figurskiego
 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Grobowiec Świetlików

  Wstrząsający film, którego scenariusz powstał na podstawie biograficznej powieści Akiyukiego Nosaki. Rozgrywająca się pod koniec II wojny światowej w Japonii historia 14-letniego chłopca i jego młodszej siostry, których rodzice zginęli podczas nalotu. Rodzeństwo jest zdane tylko na siebie, próbując przetrwać w świecie ogarniętym koszmarem wojny...