• Informacje na temat:

  rodzice jana englerta

Artykuły na temat: rodzice jana englerta
 • Helena Englert wyprowadzi się od rodziców? "Według niej to świetny pomysł"

  Córka Jana Englerta (73 l.) i Beaty Ścibakówny (48 l.), Helena Englert (17 l.), wkrótce wyprowadzi się od rodziców? Podobno nastolatka ma właśnie taki plan.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Barbara Sołtysik i Jan Englert: Ukrywali swój ślub nawet przed rodziną!

  .... Czytaj dalej na kolejnej stronie... "Wzięli nas tam ze szkoły teatralnej: Mariana Opanię, Jana Englerta, Jolę Wołłejko, Dudka Damięckiego i mnie bez zgody władz uczelni. Wszyscy trafiliśmy na(...) wspólne wakacje i że rodzice czytali mu na zmianę wieczorami "Pana Tadeusza".  Choć zwykle mama, bo Jana coraz częściej nie było. Jego kariera nabierała tempa. Po przełomowej roli w „Kolumbach” był...

 • Popiełuszko na Jasnej Górze

  Zdjęcia do fabularnego filmu o życiu i męczeństwie księdza Jerzego Popiełuszki nagrywane będą w weekend na Jasnej Górze. Tłem będą uroczystości 25. Pielgrzymki Ludzi Pracy, którą w stanie wojennym zapoczątkował zamordowany w 1984 roku kapelan "Solidarności".

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Kilka dni temu w Warszawie odbyło się przedstawienie dyplomowe studentów wydziału aktorskiego, w reżyserii profesora Jana Englerta.  Na widowni zasiadły prawie same gwiazdy, a wśród nich żona(...) szkoły teatralnej!  "Bardzo się stara. Chce być tak dobrą aktorką, jak jej rodzice. Doceniła ich talent. I zrozumiała, dlaczego zawsze tak bardzo im zależało na jej artystycznej edukacji. Stali się dla...

 • Fani tęsknią za Pieńkowską

  Wieść niesie, że po długiej przerwie uwielbiana przez widzów Małgorzata Pieńkowska wróci do "M jak miłość". Prawdą jest, że widzowie bardzo chcą, by jej bohaterka, pełna ciepła i uroku Marysia, znów gościła w ich domach.

 • Joanna Trzepiecińska i Jan Englert: To spotkanie zmieniło jej życie!

  ...rodzice i padło pytanie, czy nie myśleli o tym, żeby córka zdawała do szkoły teatralnej. Marzyłam o aktorstwie raczej po kryjomu, ale jedno zdanie Englerta zasiało w mojej głowie twórczy niepokój(...) nie miał" – wspomina aktorka. Jana i Joannę podejrzewano o romans. Oboje zdawali sobie z tego sprawę i bardzo ich to bawiło.  "Nawet mi to pochlebia, Joanna jest piękną kobietą" – komentował sprawę...

 • W lutym premiera "Popiełuszki"

  Premiera filmu fabularnego "Popiełuszko", opowiadającego o zamordowanym w 1984 r. kapelanie "Solidarności", odbędzie się 16 lutego w Teatrze Wielkim w Warszawie. Dzień później film będzie pokazany na Jasnej Górze - podało biuro prasowe sanktuarium.

 • Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta "wyszła spod klosza". Zagra w serialu!

  Helenka, nastoletnia latorośl Beaty Ścibakówny (48 l.) i Jana Englerta (73 l.), przeżywa okres buntu. Aktorka nie kryje, że mała bywa czasami nieznośna.

 • Takich scenarzystów już nie ma

  "Jerzy Stefan Stawiński. Scenariusze filmowe" to tytuł książki poświęconej współtwórcy polskiej szkoły filmowej, wybitnemu scenarzyście, autorowi tekstów, na podstawie których powstały m.in. "Kanał" Andrzeja Wajdy oraz "Eroica" i "Zezowate szczęście" Andrzeja Munka.

Zdjęcia na temat: rodzice jana englerta