• Informacje na temat:

  rodzice julii kamińskiej

Artykuły na temat: rodzice julii kamińskiej
 • Julia Kamińska rozstała się z 46-latkiem!?

  Jak informuje jeden z tygodników, w związku Julii Kamińskiej (26 l.) ponoć nie dzieje się ostatnio najlepiej. To koniec?

 • "BrzydUla" spotyka "Majkę"!

  Opowieść o dzielnej, sympatycznej i ślicznej Uli (Julia Kamińska) zbliża się do finału. 22 grudnia w ostatnim odcinku "BrzydUli" zobaczymy rozwiązanie miłosnych perypetii tytułowej bohaterki. Poznamy również bohaterkę nowego serialu telewizji TVN. I stanie się to jeszcze przed jego premierą!

 • ​Julia Kamińska wspiera wszystkich, którzy zwrócą się do niej o pomoc!

  ...w Londynie, ale rodziców dziecka na stać na opłacenie operacji. Serce Oliwii, według prognoz lekarzy, wkrótce przestanie bić... Być może jednak dzięki wsparciu m.in. Julii Kamińskiej uda się zebrać(...) dzieci potrzebujących pomocy. Oliwia Jaszek jest jednym z wielu dzieciaków, których rodzice napisali do aktorki z prośbą o wsparcie. Julię bardzo wzruszyła historia chorej na serce dziewczynki. Życie...

 • "Brzydula": Nie ma czasu na studia

  Za kilka tygodni sesja egzaminacyjna a w kalendarzu brak czasu na naukę. Czy intensywna praca nie zagrozi studiom Julii Kamińskiej?

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  ...(Kamilla Baar). Jak Przemek Zapała odnajdzie się między Zuzą a Olą? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Julii Kamińskiej jako Zuzy w serialu "Na dobre i na złe".

 • Tajemnice i pułapki

  Długo oczekiwana "Tajemnica Westerplatte" to zdecydowanie najgłośniejsza piątkowa premiera. Z okazji walentynek już wcześniej na ekranach kin zadebiutowały filmy: "Piękne istoty" i "Szklana pułapka 5".

 • BrzydUla: Brat trzyma kciuki!

  Dobrze mieć brata... - A zwłaszcza takiego, który rozumie człowieka lepiej niż rodzice. Bo mnie i Christianowi wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć, o co chodzi - mówi 23-letnia Julia Kamińska(...) z rodzicami - Małgorzatą i Krzysztofem - zasiądzie na widowni. Będzie jej kibicować i dodawać otuchy oklaskami. Na co dzień cała rodzina Julii mieszka w domku na obrzeżach Gdańska i za wszelką cenę stara...

 • Weekend w kinie: Made in USA

  Bieżący tydzień upłynie w kinach pod znakiem amerykańskiego kina. Oprócz nowych obrazów Antona Corbijna ("Control") i Todda Philipsa ("Kac Vegas") na ekrany wejdą również odkrycia festiwalu w Sundance: "Hej, skarbie" Lee Danielsa i "Cyrus" braci Duplessów.

 • Kamińska i Bobek znowu razem!

  .... Nowy serial z udziałem Julii Kamińskiej i Filipa Bobka to na razie wielka i bardzo pilnie strzeżona tajemnica. O tym, jaki jest jego tytuł i kiedy pojawi się na telewizyjnym ekranie, dowiemy się zapewne(...) problem z dotrzymywaniem tajemnic, ale tym razem naprawdę nie mogę zdradzić żadnych szczegółów - stwierdziła wymijająco. Zdjęcia do nowego serialu z udziałem Julii rozpoczęły się 5 lipca. Dzień...

 • Kamińska ma problem z nagrodą

  Serialowa BrzydUla luksusowe auto postanowiła więc przekazać rodzicom: - Na razie nie mogę nim jeździć, bo nie mam prawa jazdy. Póki co zajmą się nim rodzice - mówi "Super Expressowi". - Na razie nie mam na nic czasu. Na kurs prawa jazdy też. A żeby mercedes nie stał w garażu, dam go na jakiś czas rodzinie, mojemu tacie - wyznała. Kamińskim na pewno będzie miło pojeździć luksusowym autem. Mimo...